Breaking News

Recep İvedik 5’in biletleri, Cinecity’de ön satışa çıktı

Gişe rekortmeni Recep İvedik, beşinci filmiyle izleyicileri yine kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Üstelik Recep İvedik bu kez, daha önce hiç bilmediğimiz sporcu kimliğiyle karşımıza çıkıyor! 16 Şubat’ta vizyona girecek filmin biletleri, Cinecity Sinemaları’nda ve www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıktı.

İzlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi Recep İvedik 5, izleyicileri yine kahkahaya boğacak. Bu kez Recep İvedik karakteri farklı bir yönüyle, sporcu olarak seyircinin karşısına çıkacak. Vefat eden dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkan Recep İvedik, kendini Milli Takım ile birlikte yurt dışında bir maceranın içinde bulacak. Burada gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergileyecek.

Senaryosunu Şahan Gökbakar’ın yazdığı filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar üstleniyor. Filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Çağlar Salman, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor. 16 Şubat’ta vizyona girecek filmin ön satışa çıkan biletleri, Cinecity Olivium, Kipa ve Trio’nun yanı sıra www.cinecity.com.tr’den temin edilebiliyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …