Reeder’dan büyük kampanya

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder duyurduğu iki yeni kampanya ile iki farklı modelinin fiyatında indirim fırsatı sunuyor. Kampanya dahilinde dual kameralı reeder P12S’in fiyatı 1799 TL’den 1599 TL’ye, P12 Curve modeli ise 1499 TL’den 1399 TL’ye indirildi. Her iki telefona da Mart ayı sonuna kadar teknoloji marketlerinden indirimli fiyattan sahip olunabilecek.

Akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarında önemli bir yeri olan reeder, iki yeni modelinin fiyatında indirim imkanı sunuyor. Kampanya dahilinde performans beklentisi yüksek kullanıcılara hitap eden yeni modeli P12S ile yuvarlak kenarları ile farklı bir tasarıma sahip olan P12 Curve modelinin fiyatında indirim yaptı. 5.5 inç AMOLED ekran, 6 GB RAM, 16 Megapiksel çözünürlüklü dual ana kamera, parmak izi okuyucu ve metal kasa gibi özelliklere sahip olan telefon 1799 TL yerine 1599 TL’ye satılacak. 5.5 inç IPS ekran, 4 GB RAM, Full HD ekran, 13 Megapiksel çözünürlüklü dual ana kamera, 8 Megapiksel ön kamera, parmak izi okuyucu ve metal kasa gibi özellikleri bulunan P12 Curve’e ise 1499 TL yerine 1399 TL fiyat etiketi ile alınabilecek. Her iki modeldeki indirimli fiyatlar Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak.

Performans canavarı P12S

reeder P12S, sahip olduğu donanım özellikleriyle performans konusunda iddialı bir akıllı telefon. 6 GB RAM’i bulunan telefon, aynı anda birçok uygulamayı rahatlıkla çalıştırabiliyor. 64 GB dahili depolama kapasitesi bulunan cep telefonuna binlerce fotoğraf ve yüzlerce saat video kayıt edilebiliyor. Ayrıca depolama kapasitesini artırmak isteyen kullanıcılar için microSD bellek kartı yuvası da sunuluyor. İş için ayrı kişisel kullanım için ayrı telefon taşıyanlar için çift SIM desteği de sunan reeder P12S, tek telefonla iki hattın kullanılmasını sağlıyor. Bu da kullanıcıların aynı anda iki telefon taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Bokeh etkili Dual kamera

Telefonun arka yüzünde bulunan 16 Megapiksel çözünürlüklü, ¼ inç boyutunda f2.0 diyaframlı ana kamera bokeh etkisi ile muhteşem portre fotoğrafları çekilmesini sağlıyor. Ana kamerası Full HD video kayıt özelliği de sunan P12S, sadece fotoğraf değil video alanında iddiasını sürdürüyor. En güzel anları kayıt altına alan bu kameraya ek olarak ön yüzde bulunan 5 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera da selfie tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Üst düzey güvenlik uygulamaları bulunan P12S aynı zamanda parmak izi okuyucusuna sahip. Akıllı telefonda bulunan 3000 mAh pil ile 2 güne kadar kullanım mümkün oluyor.

Şıklık ve performans bir arada: P12 Curve

reeder P12 Curve, şık bir tasarımla harmanlanan yeni bir akıllı telefon. Köşeleri yuvarlak bir tasarım anlayışına sahip olan yeni model, ele rahat oturuyor. Üst düzey şıklık sunan gövde tasarımı yuvarlatılmış kenarlar sayesinde yeni bir kullanım anlayışını getiriyor.

Yeni model sadece şık değil aynı zamanda üst düzey bir performans sunan donanım bileşenleriyle geliyor: 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza, 1.5 GHz 8 çekirdekli işlemci, microSD bellek kartı yuvası, Android 7.0 Nougat işletim sistemi, Full HD 1920×1080 piksel 5.5 inç, 650 nit parlaklığa sahip IPS ekran,MediaTek MT6750T çipset, Mali T-7860 grafik işlemcisi akıllı telefonun ilk akla gelen özellikleri arasında yer alıyor. reeder P12 Curve, kamera özellikleriyle de iddialı bir akıllı telefon. Telefonun arka yüzünde bulunan dual ana kamera 13 Megapiksel çözünürlük sunuyor. Akıllı telefonun ön kamerası ise 8 Megapiksel çözünürlük sunuyor. Telefonda üst düzey güvenlik için parmak izi okuyucusu da bulunuyor. 4500 mAh pille donatılan P12 Curve iki günü aşan pil ömrü ile dikkat çekiyor.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

You may also like

Popular News