Rengarenk Bir Seyahat İçin; American Tourister Bon Air

American Tourister’ın dayanaklı malzemesi ve modern tasarımıyla dikkat çeken koleksiyonu Bon Air, göz alıcı yepyeni renkleriyle seyahat dünyasının yıldızı olmaya yeniden aday…

Macera tutkunlarına özel olarak tasarlanan Bon Air; kalitesi, şıklığı ve olağanüstü hafifliği ile enerjisi bitmeyenlerin vazgeçemeyeceği bir koleksiyonla göze çarpıyor.

80 yılı aşkın süredir seyahat tutkunları için benzersiz ürünler yaratan American Tourister, seyahat severlerin karşısına bu kez birbirinden çarpıcı yeni renkleri, dayanıklı ve modern koleksiyonu olan yeni Bon Air serisi ile çıkıyor.

Bon Air koleksiyonu, teknik özelliklerinin yanı sıra parlak ve mat yüzey geçişlerin etkisiyle ortaya çıkan modern tasarımıyla da yerinde duramayan seyahat tutkunlarının maceralarına ortak olmaya hazır!

Su yeşilinden lilaya uçuk pembeden buz mavisine, American Tourister Bon Air serisinin yaz tatilinize ferah bir dokunuş katacak yeni renkleri seyahatlerinizi canlandırıyor.

Serinin yeni renkleri gittiğiniz her yere ferahlık ve canlılığı beraberinizde götürme olanağı sunuyor. TSA kilit sistemi sayesinde seyahatlerinizi güvence altına alacak olan seri, yaratıcı iç tasarımı sayesinde uzun yolculuklarınız ve yakalamak istediğiniz modern duruş için ideal.

Birbirinden canlı renk alternatifleriyle öne çıkan koleksiyon, Samsonite ve Trunck&Co mağazalarında maceralarınıza ortak olmayı bekliyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News