Securitas Tüsiad SD2 Başarı Hikayeleri’nde Yerini Aldı

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, şirketlerle teknoloji tedarikçilerini buluşturan TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Programı (TÜSİAD SD2) kapsamında “Kurumsal Sürdürülebilirlik” dalında başarı hikayesine layık görüldü. Securitas, Poi Labs firması ile birlikte geliştirdiği kapalı alanlarda çalışanların lokasyonlarını anlık olarak belirleyerek, acil durumlarda hızlı müdahale imkanı sunan projesi ile yerini aldı.

Türkiye’de “Sanayide Dijital Dönüşüm” teması ile oluşturulan ilk kapsamlı program olan TÜSİAD SD2 Programı, 2019 Başarı Hikayeleri Töreni’ni düzenlendi. Törende, bu sene üretilen ve bağımsız jüri tarafından değerlendirilen 17 dijital çözüm dosyası farklı kategorilerde değerlendirildi.

Securitas Teknoloji ve Ürün Geliştirme Müdürü Alper Seyhan “TÜSİAD SD2 programına katılmaktan ve yenilikçi ürün ve hizmet geliştiren tedarikçi firmalar ile tanışmaktan son derece memnunuz. Securitas olarak dijital dönüşüme yatırım yapmaya ve güvenlik sektöründe bilgi liderliğimizi pekiştirmeye devam ediyoruz. Poilabs ile birlikte geliştirdiğimiz projemiz ile hem iş verimliliğimize hem de sürdürülebilirliğimize katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Sanayide dijital dönüşüm temalı ilk kapsamlı program olma niteliğine sahip olan TÜSİAD SD2, Türkiye sanayisinde, katma değeri yüksek projelerin üretilmesi ve küresel rekabet gücünün korunması amacıyla düzenleniyor. İşletmelerin dijitalleşme süreçlerini sürdürülebilir kılmak için gerekli inovasyon ekosistemine katkı sağlayan program, 2018 yılında hayata geçirildi.

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 segmente özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye; 78 ilde, 11 Bölge Müdürlüğü’nde, 70 Şube Müdürlüğü ile, 2500 hizmet noktasında yaklaşık 20 bin çalışanı ile 1000’in üzerinde farklı projede hizmet vermektedir.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

You may also like

Popular News