Sevgililer Günü’nde Aşkınızı Taçlandıracak Hediyeler DESA’da !

DESA, kadın ve erkek koleksiyonlarındaki aşkı yansıtan birbirinden şık ve kaliteli parçalarla sizi bu özel günde aşka davet ediyor…

Ayakkabıdan çantaya, kemerden cüzdana, anahtarlıktan çanta süslerine, deri ceketten kürk detaylı kabanlara stil sahibi alternatifler ve geniş bir aksesuar koleksiyonu sunan DESA, sevgilinize daima sizi hatırlatacak hediyeler sunuyor.

DESA, Sevgililer Günü’nde sevgilisine unutulmaz ve özel bir hediye vermek isteyenlerin yüzünü geniş ürün yelpazesiyle güldürüyor. Sevgilinize hediye edeceğiniz ve hiç yanından ayırmayacağı çanta, cüzdan, deri ceket gibi şıklığın olmazsa olmazı olan parçalar, sevgilinize daima sizi hatırlatıyor ve hediyenizi ölümsüz kılıyor.

DESA koleksiyonundaki ceketler ve aksesuarlar siz sevgilinizle birlikte muhteşem uyumu yakalayın diye ahenk içerisinde dans ediyor ve aşkınızı ölümsüzleştiriyor. Böylelikle aranızdaki uyumu giyim tarzlarınıza yansıtma şansını yakalıyorsunuz. Aşkı hangi frekanstan tatmak isterseniz zevkinize ve tarzınıza uygun modeller DESA farkı ile hayat buluyor. Sevgililer gününde sevgilinize hediye edebileceğiniz DESA ayakkabılar, botlar ve çizmeler ile aşk siz nereye giderseniz oraya geliyor.

DESA ile ‘’Aşk’’, detaylarda hayat buluyor…

Detayların şıklıktaki yerini hiçbir zaman unutmayan DESA, mont, kaban ve deri ceket gibi ana ve vazgeçilmez parçaların yanı sıra geniş aksesuar koleksiyonuyla da Sevgililer Günü hediyelerinin vazgeçilmez adresi oluyor.

DESA’nın aksesuar koleksiyonu cüzdan, çanta, kemer, anahtarlık, kartlık ve çanta süsü gibi farklı seçenekleriyle her yaş ve tarzdan kadın ve erkeğe hitap ediyor. İnce düşünülmüş, detaycı bir hediyeyle sevgilisine kendini özel hissettirmek isteyen çiftler, soluğu DESA’da alıyor ve bu özel günde sevgililerini en mutlu edecek aksesuarı kolaylıkla seçiyor.

Sevgilinizin izini taşıyacak, kişiye özel hediyeler DESA’da…

DESA, sevgilisine verdiği hediyeye kendi dokunuşunu katmak isteyenleri de unutmuyor, DESA aksesuarlar, üzerine kişiye özel mesaj eklenebilme özelliği sayesinde sevgilinize olan aşkınızı kelimelere dökmenize ve ona hiçbir zaman kaybolmayacak anlamlı bir hediye vermenize olanak sağlıyor. Sevgilinizin imzası ona verdiğiniz hediye ile hayat buluyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …