TAVUK DÜNYASI YENİ RESTORAN AÇILIŞLARINA HAZIR

2019’un son yeni şubesini Capitol AVM’de açan Tavuk Dünyası,

yılı lezzet noktaları haritasına kattığı 39 yeni restoranla tamamladı.

Tavuk Dünyası, yeni dönem hedefleri kapsamında Türkiye’nin farklı bölgelerinde açılışlarını sürdüreceği yeni restoranlarının kapılarını konuklara açmak üzere

hazırlıklarını tamamladı.

Son yıllarda gösterdiği başarılı ve kesintisiz büyümesiyle dikkat çeken Tavuk Dünyası, 2019 yılını da ekosistemine kattığı yeni yatırımcılar velezzet noktası haritasına eklediği yepyeni şubelerle tamamladı.

Geçtiğimiz yıl Üsküdar’da açtığı restoranıyla birlikte Türkiye’de 200. restoranına ulaşan şirket, yıl sonuna kadar yeni şube açılışlarını ara vermeden sürdürdü ve 2019’un son restoranını da Capitol AVM’dehizmete açtı.

Volkan Mumcu: “Farklı bölgelerde yeni şubelerimizin kapılarını açmak üzere hazırlıklarımızı sürdürüyoruz”

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Capitol AVM’de kapılarını lezzet severlere açan yeni restoranlarıyla birlikte2019 yılını 25 farklı şehirde açtıkları toplam 39 yeni şube ile tamamladıklarını belirtti ve şunları söyledi:

“Türkiye’de 200’ün üzerinde restorana ulaştığımız 2019 yılının son şubesini, İstanbul’da Capitol AVM’de açtıktan sonra, 2020 yılına da güzel bir başlangıç yaptık. Geçtiğimiz yıl kuruluşumuzdan bu yana uyguladığımız restoran konseptimizde bir değişiklik yaparak, dekorasyondan menümüze kadar birçok konuda yenilemeye gitmiştik. Yeni açılan şubelerimizi bu konsepte göre hazırlarken; bir yandan hizmet vermekte olan şubelerimizde de yeni konsepte dönüşüm çalışmalarını gerçekleştiriyorduk. 2020’ye başlamamızla birlikte şubelerimizin yeni konsepte dönüşüm çalışmalarına devam ederken, yeni şube açılışları için hazırlıklarımızı da sürdürüyoruz.”

Volkan Mumcu, açıklamalarını Şubat-Nisan 2020 dönemi için programlarına 15 yeni şubenin açılışını aldıklarını belirterek ve 2020 yılını da yeni başarılara imza atacakları bir yıl olarak kapatmayı hedeflediklerini ifade ederek tamamladı.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

You may also like

Popular News