TERGAN’DAN 14 ŞUBAT’A ÖZEL YÜZDE 70 İNDİRİM

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası olan Tergan, Sevgililer Günü’nün büyüsünü sürpriz bir kampanya ile artırıyor. Aşıkların en özel gününe heyecan katan Tergan, 14 Şubat Sevgililer gününe özel Şubat ayı boyunca yüzde 70e varan indirim olarak müjdeliyor.

Tergan’ın 2017 Kış koleksiyonunda yer alan ayakkabı ve aksesuar tasarımları, çifte kumruların her anını unutulmaz kılıyor. 14 Şubat’ın vazgeçilmez tonu kırmızıyla renklenen modeller, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak Şubat ayı boyunca yüzde 70’e varan indirimle satışa sunuluyor.

Çekici bir görünümün kapılarını aralayan stilettolar, sivri burunlu ayakkabılar ve bootieler, sevgilisine özel bir hediye almak isteyen erkeklerin tercihi oluyor. Gece kıyafetlerinin vazgeçilmezi olan stilettolar, clutch ve portföy çantalarla birlikte büyük bir uyum yakalıyor.

Sevgilisine farklı bir hediye arayanlar da Tergan mağazalarında buluşuyor. Koleksiyonda çanta ve ayakkabı modelleri haricinde markanın hediyelik ürünleri de dikkat çekiyor. Özel el işçiliğiyle tasarlanan ürünlerin arasında, kadınlar için makyaj ve mücevher kutusu, el ve seyahat çantaları, ipad kılıfları Sevgiler Günü’nün en özel hediyeleri oluyor. Markanın tasarımları arasında erkekler için ayrıca tavla takımından mataraya, saat kutusundan kemere kadar birçok hediye seçeneği bulunuyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …