TikTok’ta favori futbol takımınızın gollerini #ElClásicoChallenge’la kutlayın

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, La Liga iş birliğiyle 1 Mart Pazar günü oynanacak El Clasico mücadelesinde kullanıcıların favori takımlarının gollerini nasıl kutlayacaklarını gösteren efektler geliştirdi. TikTok ve LaLiga daha önce #HolaLaLigaSantander ve #RedibujaLaLiga etiketleriyle 215 milyondan fazla görüntülemeye ulaşan başarılı bir kampanya gerçekleştirmişti.

#ElClasicoChallenge etiketi ve kampanya için özel olarak hazırlanan efektlerle; futbol taraftarları El Clasico’daki favori takımlarının gollerini nasıl kutlayacaklarını, futbol stadyumu sesleri eşliğinde gösterme şansına sahip olacaklar.

LaLiga TikTok’ta açtığı hesapta şimdiye kadar bir milyonun üzerinde takipçi ve yaklaşık 10 milyon beğeniye ulaştı. La Liga’nın bu başarısında platform içerisine uyarlanan özel içeriklerin büyük payı var. Kullanıcılar çeşitli efekt ve müzikler eşliğinde, geçmişten günümüze popüler futbol hareketlerinin tadını çıkarıyor.

Kampanya bugünden itibaren dünyadaki tüm TikTok kullanıcılarına açık olacak. Kullanıcılar, futbol maçı bitene kadar kampanyaya katılabilecek.

TikTok, favori futbol takımları ve oyuncuları hakkında her şeyi takip etmek isteyen futbol severler için en iyi platform olmaya devam ediyor. TikTok’ta bulunan kullanıcı çeşitliliği sayesinde, futbol taraftarları önemli futbol anlarının yer aldığı içerikleri keşfedebiliyor ve favori oyuncularını daha yakından tanıyabiliyor.

Aktüel İntermedya / SPOR

You may also like

Popular News