Toptan Dezenfektan

Türkiye’nin en ekonomik Ortam ve El Dezenfektanı 5, 10 ve 20 Litrelik plastik kaplarda satışa sunulmaktadır. Ton Fiyatı 18.000 Tl’dirÜrünün Güvenlik Bilgi Formu ve Sertifikaları Mevcuttur.

Gsm + Watsap : 0532 482 94 64

BİLEŞİM İÇEREĞİ : Hidrojen peroksit, Gümüş, Titanyum dioksit

UYARILAR VE ÖNLEMLER

Solunum yolu tahrişine yol açabilir.

Önlem İfadeleri : * Isıdan/kıvılcımdan/alevden uzak tutun-Sigara içilmez. * Kıyafetlerden, yanıcı malzemelerden uzak tutun. * Buharını spreyini solumayın. * Elleçlemeden sonra elleri iyice yıkayın. * Sadece dışarıda ve iyi havalandırılan bir alanda kullanın. * Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın.

YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayın. İstifra etmeye ÇALIŞMAYIN.

DERİ İLE TEMAS HALİNDE : * Kirlenmiş tüm giysilerinizi hemen kaldırın/çıkartın. * Cildinizi su/duş ile durulayın. * Kirlenmiş giysilerinizi yeniden kullanmadan önce yıkayın. * doktorunuzu arayın.

Özel müdahale gerekli.(etikete bakın.)

GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: * Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. * Durulamaya devam edin. Bu ürünü kullanırken bir şey yemeyin, içmeyiniz ve sigara içmeyin.

SOLUNDUĞUNDA: * Zarar gören kişiyi temiz havaya çıkarın. * İyi havalandırılmış bir alanda depolayınız. * Kabı sıkıca kapalı tutun. * Kilit altında saklayın. * Kendinizi iyi hissetmiyorsanız doktorunuzu arayın.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,