Breaking News

Trial Heyecanı İlk Kez Çorlu´da

Trakya Offroad Kulübü (TRAKOFF) Çorlu Belediyesi tarafından tasis edilen Şahbaz Mahallesindeki parkurda 03-04 Aralık tarihlerinde düzenleyeceği Mahalli Trial Yarışı ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısına Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcıları Erdoğan Demirci, Serhat Çatalkaya, Ahmet Sarıkurt, Oktay Çolpan, Kemalettin Avcı, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Güçlü, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Kerim Atalay, Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu İlçe Başkanı İsmail Akar, Şahbaz Mahallesi Muhtarı Recep Soydan, Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdullah Baş ile basın mensupları katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan toplantıda kısa bir açıklama yaparak, “Şahbaz Mahallesine 700-800 metre uzaklıkta Çorlu Belediyesi ve Trakoff kulübü işbirliği ile 65 dönüm arazi üzerine bir yarış pisti yapılıyor. Şu anda çalışmalar devam ediyor ve bu yarış pistinden ayrıca bisiklet ve motosikletlilerde yararlanacak”dedi.

Trakoff yetkilileri de kendilerine tahsis edilen yarış parkuru için Çorlu Belediyesine teşekkür ettiler, 03-04 Aralık tarihinde yapılacak olan organizasyona 30 araç ve 60 sporcu katılımı beklendiğini ve ekiplerin 2’şer araçlık takımlar halinde mücadele edecekleri açıkladılar…

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın