TROPİK TATİLİN KEYFİNİ YENİLENEREK ÇIKARIN

BAYRAM TATİLİNDE THE LIFECO PHUKET’E GİDİŞ-DÖNÜŞ ÜCRETSİZ UÇUN
Günlük yaşamın koşturmacasından pek yoruldum, yoğun iş temposunun yüklediği stresi üzerimden atmaya ve fazla kilolarımdan da kurtulmaya ihtiyacım var diyenlerdenseniz belki de her saniyesi çok kıymetli, “yeni trend” sağlıklı tatil kaçamağı tam da size göre. Şehir merkezinin kalabalığından uzaklaşıp; sakin ve keyifli The LifeCo Phuket’te tüm senenin ağırlığını üzerinizden atacak, toksinlerinizden arınırken fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.


Bayram Tatilinde The LifeCo Phuket’e uçuşlar The LifeCo’dan hediye…

Dünyada yükselen trend haline gelen well-being (sağlıklı yaşam) / well-aging (sağlıklı yaşlanma) ve detoksun 360 derece hizmet veren Türkiye’deki temsilcisi The LifeCo, misafirlerini Phuket’teki merkezinde “yeni bir beden ve sağlıklı bir zihin” ile tanışmaya davet ediyor. Tropik palmiye ağaçlarının arasında, göl kıyısında konumlanan The LifeCo Phuket sağlıklı yaşam tutkunlarına; kilo kontrol, arınma ve yenilenme alanlarında kısa sürede etkin sonuç alabilecekleri programlar sunuyor.

The LifeCo Phuket’te sağlıklı ve keyifli bir tatil yapmak, Türk Hava Yolları’nın Temmuz ayında başlayacak Phuket direkt uçuşları ile artık daha kolay hale geliyor. Direk uçuş imkanı ile birlikte misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen The LifeCo Phuket; 7,10 veya 14 günlük detoks, kilo kontrol veya anti-aging programlarından herhangi birine kayıt yaptıran misafirlerini, The LifeCo’nun “uçuşunuz bizden” kampanyası kapsamında Temmuz ve Ağustos ayları boyunca gidiş-dönüş ücretsiz uçuruyor. The LifeCo Phuket’te kampanya kapsamında tüm programlar uçuş dahil 2.250’dan başlayan fiyatlarla maksimum, bonus ve world card sahiplerine 3 veya 6 taksit imkanı ile sunuluyor.

The LifeCo Phuket; Holistik (bütüncül) sağlık yaklaşımı ile kişinin ihtiyacına yönelik uzmanlar tarafından hazırlanan tüm programlar, arınma ve yenilenme sürecini hızlandıracak etkin terapi ve uygulamalar ile birlikte sunuyor. Terapilerin yanı sıra The LifeCo misafirleri güzellik-bakım seansları ve işinin ehli masaj terapistlerinin uyguladığı tradisyonel masaj terapileri ile yaşam enerjisini yeniden kazanıyor.

The LifeCo; Kate Moss, Naomi Campbell ve Woody Harrelson gibi dünyaca ünlü modellerden aktörlere tanınmış simaların da arınmak ve yenilenmek için tercih ettiği well-being merkezi olarak tanınıyor. The LifeCo Phuket’te şu sıralar, adından survivor yarışması ve aktif spor hayatı ile söz ettiren ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede “GetFit” programı ile form tutuyor. Bennu Gerede’nin deneyimlediği programın en önemli özelliği spor ağırlıklı ve vücuttaki hücrelerin onarılmasına-yenilenmesine yardımcı olan özel öğünlerin yer aldığı bir beslenme planına sahip olması.

The LifeCo merkezlerinde uygulanan konaklamalı detoks veya sağlıklı beslenme programları kısa sürede;

  • Kilo kaybı
  • Toksinlerden arınma, hücre yenilenmesi ve kan alkalizasyonu
  • Zihinsel ve ruhsal yenilenme
  • Cilt parlaklığı
  • Dengelenmiş̧ tansiyon ve şeker
  • Gelişmiş̧ bağışıklık
  • Uyku kalitesinde artış̧
  • Vücutta oksijen artışı, strese tolerans ve sindirim sistemi regülasyonu gibi sonuçlar veriyor.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

You may also like

Popular News