Türkiye’nin gerçeklerinden kopuk iktidar hayali kuranları bir kez daha sandığa gömeceğiz

AK Parti Başakşehir İlçe Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti’yi engellemek için kırk takla atanlar, ilke, ahlak, değer, ne kadar kutsal varsa hepsini de ayaklar altına alanları bugüne kadar bozguna uğrattık, bundan sonra da bozguna uğratacağız.

Medya operasyonlarıyla milletten, hayattan, Türkiye’nin gerçeklerinden kopuk, üç beş köşe yazarının gaz vermesiyle iktidar hayali kuranları bir kez daha sandığa gömeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Başakşehir 4. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrede partililere hitaben bir konuşma yaptı.

“AK Parti’nin yorulmasını, tökezlemesini, pes etmesini bekleyenler şimdiye kadar hep hüsrana uğradılar” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında, “Bizim saldırılar karşısında geri adım atacağımızı, yılacağımızı düşünenler, yanılmaktan bir türlü usanmadılar” ifadelerini kullandı.

“POPÜLİST SÖYLEMLERE PRİM VERMEDİK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti’yi engellemek için kırk takla atanlar, ilke, ahlak, değer, ne kadar kutsal varsa hepsini de ayaklar altına alanları bugüne kadar bozguna uğrattık, bundan sonra da bozguna uğratacağız. Medya operasyonlarıyla milletten, hayattan, Türkiye’nin gerçeklerinden kopuk, üç beş köşe yazarının gaz vermesiyle iktidar hayali kuranları inşallah bir kez daha sandığa gömeceğiz” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Afaki sözlerle milletimizden oy toplamanın peşine düşmedik, sırf birkaç oy daha fazla alacağız diye ülkemizin geleceğini ipotek altına alan popülist söylemlere prim vermedik, hele hele ana muhalefet gibi siyaseti yalan ticaretine asla çevirmedik.”

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

You may also like

Popular News