Under Armour’dan Yeni Platform: Tek Yol Zorlukları Aşmak

Under Armour’ın 2020 global marka platformu ‘Tek Yol Zorlukları Aşmak’, daha hızlı, daha güçlü, daha iyi olmak ve hedeflerine ulaşmak için pes etmeyenlere motivasyon kaynağı oluyor

Bir sporcu hayatı boyunca birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Günlük koşuşturmacadan bunaltıcı baskıya ve spor salonu dışındaki hayatın sıkıntılarına kadar kendini geliştirme serüveni hiç bitmeyen bir meydan okumadır aslında. İlerlemek ve kendini geliştirmek her sporcu için farklı süreçler gibi görünse de aslında yalnızca ortak tek bir düşünce var; Tek Yol Zorlukları Aşmak. Bu da sporculara daha hızlı, daha güçlü, daha iyi olmak ve hedeflerine ulaşmak için yolun sonuna kadar dayanmak zorunda olduğunu ifade eder.

Platformun sadece bir slogandan ibaret olmadığını vurgulayan Under Armour Küresel Kreatif Marka Direktörü Yardımcısı Brian Boring, Tek Yol Zorlukları Aşmak, bir hedefe ulaşmak için çabalayan herkesin kalbinde hissettiği her şeyi kapsayan bir ifade. Kestirme bir yol veya sihirli bir çözüm olmadığını hepimiz biliyoruz. En iyi günde de en kötü günde de daha akıllıca düşünmeli, daha çok çalışmalı, dünden daha iyi olmalı ve en iyi halinize ulaşmalısınız. Tek Yol Zorlukları Aşmak sloganı tam olarak bunu ifade ediyor. Mesajımızı ve hikayelerimizi tüm dünya ile paylaşacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

Tek Yol Zorlukları Aşmak platformu Under Armour için sınırları zorlamayı, 2020 yılı ve sonrasında bunu fırsata dönüştürmeyi temsil ediyor. Kampanya, bir ivme yakalamanın gerçek değerini ortaya koyuyor ve sporcuların çalışarak yakaladıkları ivme sayesinde düşündüklerinden daha da ileri gitmek için kendilerini nasıl zorlayabileceklerini gösteriyor. Ayrıca Under Armour’ın UA HOVR™, UA RUSH™ ve UA Recover gibi çığır açan ürün yenilikleri ile kendilerini sürekli geliştirme yolunda sporcuları nasıl desteklediğini de gözler önüne seriyor.

“Başarılı olmak, kendinizi başkalarına kanıtlamak değildir. Başarı kendinize koyduğunuz zorlukları aşmaktır. Kendinizi ne kadar zorlayabileceğinizi görme arzusunu tatmin etme ve başarabileceklerinizin sınırlarını test etme meselesidir. Gerçek zafere böyle ulaşılır.”

– Michael Phelps

Tek Yol Zorlukları Aşmak kampanyası, 2020’de dünya çapında gerçekleştirilecek büyük spor ve kültür etkinliklerinde hem internet ve açık hava platformları gibi farklı yayın kanalları hem de sosyal ağlar üzerinden kitlelerle buluşacak. Under Armour’ın dünya çapındaki sporcuları, antrenörleri, takipçileri ve partnerleriyle yapılacak etkinliklerle birlikte kampanyanın mesajı yıl boyunca paylaşılacak.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News