Ünlü Moda Tasarımcısı Kit Neale’ın IKEA İçin Tasarladı.

Ünlü moda tasarımcısı Kit Neale’ın IKEA için hazırladığı genç ve eğlenceli SPRIDD Koleksiyonu,şimdi mağazalarda!

IKEA, moda ve ev dekorasyonunu bir araya getirdiği ezber bozan koleksiyonlarına bir yenisini daha ekliyor!

Hareketli bir yaşamı olan herkes için tasarlanan, genç ve eğlenceli SPRIDD Koleksiyonu, İngiliz moda tasarımcısı Kit Neale ile birlike tasarlandı.

Günümüzün ‘modern gezginleri’ düşünülerek hazırlanan SPRIDD Koleksiyonu, gençlere ve kendini genç hissedenlere ev konforunu sokağa, mobil hayatlarına taşıma imkanı sunuyor.

İlhamını gençlik ve müzikten alan, capcanlı bir koleksiyon!

IKEA’nın, Şubat ayında satışa sunacağı ve sınırlı sayıda üretilen SPRIDD Koleksiyonu, herkesi hayatında çok renkliliğe ve eğlenceye yer açmaya davet ediyor.

İngiliz tasarımcı Kit Neale’in imzasını taşıyan koleksiyon ile IKEA, herkese, gençliğin verdiği enerjiyi hatırlatıyor. Dört ayrı müzik stilinden esinlenerek tasarlanan SPRIDD Koleksiyonu’nun ana ilham kaynağı ise; müzik ve gençlik…

Dokuları ve baskıları en şaşırtıcı, en büyük ve en renkli haliyle kullanan SPRIDD koleksiyonu, hayatınızdaki yerini almayı bekliyor.

Her şeyi daha hızlı yaşadığımız, hayatlarımızın alabildiğine mobil bir hale geldiği bu dönemde moda da bir o kadar değişken. Ancak IKEA’nın ev yaşantısını moda ile buluşturduğu yepyeni zamansız koleksiyonu SPRIDD ile modayı yakından takip ederek evin konforunu sokağa taşımanın zamanı geldi.

Hareket et, dinamik ol!

SPRIDD Koleksiyonu tam olarak festival ruhunu yansıtıyor. Çadırlar, sırt çantaları, rengarenk kutular ve şişelerle evlere festival ruhu taşınıyor. Aynı zamanda taşınabilir bir koleksiyon olan SPRIDD ile siz nereye, festival ruhu da oraya…

IKEA’nın yaratıcı tasarım liderlerinden Henrik Most, koleksiyon için “Günlük yaşam sürekli bir hareket halinde ve bu dinamik koleksiyon yaşamımızı daha kolay, daha eğlenceli bir hale getirmeyi sağlayacak. Kit Neale’in tasarımları ve baskıları da gençlik enerjisini yanısıtıyor. Bu heyecan verici bir süreçti ve sonuçtan çok mutluyuz.” dedi.

Koleksiyonun kalbinde yatan “Düşünme, dans et!” sloganı tüm baskılarda kendini hissettiriyor ve bu iddiali baskılar, evlerin atmosferini tamamen değiştiriyor.

Cesur desenleri ve baskılarıyla tanınan İngiliz tasarımcı Kit Neale, koleksiyonla ilgili şu ifadelerde bulundu; “Sanırım çoğumuz, kimliklerimizi şekillendirmek ve bir aidiyet duygusu hissetmek istediğimizde müziğe yöneliyoruz. SPRIDD Koleksiyonu da müzikten ilham alarak, hareket halindeyken günlük yaşamı daha kolay ve daha eğlenceli bir hale getirmenin yolu olacaktır.”

SPRIDD koleksiyonu, günlük hayatta daha fazla hareket halinde olanlar için yaşamı daha kolay ve eğlenceli hale getiren parçalardan oluşuyor.

Eğlenceli figürlerden oluşan bu sıradışı koleksiyon; çanta ve termostan, çadıra, yastık kılıfından kutulara, evinize renk katacak halılardan lambalara kadar pek çok ürün sunuyor. Hatta SPRIDD bu eğlenceli baskılara hayatımızda daha da fazla yer açabilmemiz için tshirt’lere de ürün gamında yer veriyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …