Ünlü romancı Ahmet Ümit CNR Kitap Fuarı’na geliyor

5. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, polisiye roman türünün Türkiye’deki en ünlü ismi Ahmet Ümit’i ağırlayacak. Ünlü edebiyatçı Ümit 18 Mart Pazar günü 12.00 ile 14.00 saatleri arasında Everest Yayınları’nın standında imza günü etkinliğine katılacak. Ahmet Ümit başta son romanı Kırlangıç Çığlığı olmak üzere tüm kitaplarını sevenleri için imzalayacak

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası CNR Kitap Fuarı 19 ülke ve Türkiye’den 350’nin üzerinde yayın evinin katılımıyla CNR EXPO Yeşilköy’de devam ediyor. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ile Basın Yayın Birliği iş birliğinde gerçekleştirilen ve konferans, kitap tanıtımı, imza günleri, söyleşiler, çocuk etkinlikleri, dinletilerle birlikte 1.200’in üzerinde kültür etkinliğinin düzenlendiği fuar, ünlü yazarları ağırlamaya devam ediyor. Polisiye roman türünün Türkiye’deki en ünlü yazarı Ahmet Ümit, 5. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nda imza gününe katılacak. 18 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek imza gününde Ahmet Ümit 12.00 ile 14.00 saatleri arasında Everest Yayınları’nın standında sevenleri ile buluşacak. Ünlü edebiyatçı Ümit, başta son romanı Kırlangıç Çığlığı olmak üzere, tüm kitaplarını sevenleri için imzalayacak.

Yüzlerce yayınevi fuarda
5. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Alfa, Martı, Nesil, Doğan Kitap, Timaş, Epsilon, Tübitak, Profil, İnkılab, Beyaz Balina, İz, Kırmızı Kedi, Yeditepe, Ötüken, Pegasus ve Eğitim Kaynak yayınlarının da aralarında bulunduğu yüzlerce yayınevinin katılımı ile devam ediyor. Fuarda ayrıca Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in Çile şiirinden yola çıkarak hazırlanan ‘Bir Şiir Bir Hayat Çile’ isimli sergi de okuyucularla buluşuyor.

 

Aktüel İntermedya / KÜLTÜR SANAT

 

You may also like

Popular News