Düğün Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; Unutulmaz düğünlerin adresi Kemer Country Club

Kemer Country Club, özel dokunuşlarıyla düğünleri dillerden düşmeyecek bir masala dönüştürüyor.

Kemer Country Club, ormanın kalbindeki konumu ve ayrıcalıklı hizmetleriyle hiç unutulmayacak düğünlerin adresi oluyor.

Demirören Şirketler Grubu’na ait Kemer Country Club, açık ve kapalı mekanlarında, çiftlerin hayalindeki konsepti zarif ve şık dokunuşlarla hayata geçiriyor, düğününü unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin anılarına en güzel dokunuşu yapıyor.

Romantik kır düğünleri için büyüleyici bir atmosfer

Kemer Country Club’ı düğün tercihlerinde ilk sıraya yerleştiren en önemli özelliği sahip olduğu doğal dekorasyon. Ormanın kalbindeki konumu ile Kemer Country Club, doğanın tüm tonlarını barındırıyor, romantik kır düğünleri için büyülü bir atmosfer sunuyor.

Doğanın doğal dekorasyonu, profesyonel organizasyon ekibi, servis kalitesi ve muhteşem menü alternatifleri ile birleşince düğünler adeta bir masala dönüşüyor.

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı : 

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktüel Fotoğrafçılık İçin Tıklayınız : http://www.aktuelfotografcilik.com.tr/

Siz hayal edin, Kemer Country Club gerçekleştirsin

Kemer Country Club’ın bir diğer avantajı ise tam donanımlı bir konsept sunması. Açık ve kapalı mekanlarıyla çiftlere kapılarını açan KCC, düğün ve özel davet organizasyonları için catering hizmetleri, dekorasyon, müzik, özel fotoğraf çekimlerinin yanı sıra konaklama seçeneği de sunuyor. Gelin ve damadın özel istekleri doğrultusunda tamamıyla istenilen konseptte bir düğün içeriği kurgulayan Kemer Country mekan, mönü, dekor ve ambians tasarımlarıyla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

2 bin kişilik partiler

Özel günler ve organizasyonlar için tasarlanan Kemer Country Club Orman Evi’nde 800 kişilik oturma alanı olmak üzere 2 bin kişiye kadar parti organizasyonu yapılabiliyor. Soğuk kış günlerinde şömine keyfi yaşatan Orman Evi, yaz aylarında da ormanın serin havasında kuş sesleri eşliğinde keyifli bir atmosfer ve konfor sunuyor.

Kemer Country Club ayrıcalıklarıyla gerçekleşen muhteşem bir düğün sonrasında gelin ve damada; şampanya ve çikolata ile karşılama, ücretsiz balayı süiti, odaya özel kahvaltı, Kemer Country Welness Spa-Ce’den balayı masajı gibi seçeneklerin yer aldığı unutulmaz bir balayı programı da sunuluyor.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News