VANS CHINO PANTLONLAR İLE TÜM GÜN KAYKAY KEYFİ

Kaykay kullanımını kolaylaştıran bir pantolon koleksiyonunun olabileceğini hiç düşündünüz mü? Markanın yeni koleksiyonunu ele geçiren chino pantolonlar kaykay takımından aldığı içgörüyle Sturdy Strech® teknolojisiyle tasarlanarak erkeklerin markajına giriyor. Hayat felsefesini sadece teknolojik araçlarla değil, kıyafetlerle de tamamlamak isteyen erkeklerin tercihi olan pantolonlar, Vans’in DNA’sını yeniden yazıyor. Yenilikçi ve orijinalliğiyle ön plana çıkan markanın bu özel teknoloji, kaykay sırasındaki işlevselliği, mükemmel bir fonksiyonellik ve dengeyle buluşturuyor.

Özel iplik teknolojisi sayesinde esneyen chino pantolonlar, hafiflikleri ile ön plana çıkıyor. Zamansız parçaların keyfini süren erkekler, aynı zamanda özgür bir şekilde kaykay yapmanın da tadını çıkarıyor. Vans’in profesyonel kaykay takımının yorumuyla hazırlanan koleksiyonda taba, gri, bej ve koyu gri gibi alternatif renk paletleri dikkat çekiyor. Esnekliğiyle performansı güçlendiren markanın özgün pantolon koleksiyonu sayesinde tüm gün kaykay keyfi yapmak size kalıyor.

Vans® :

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 75’ten fazla ülkede, 600’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Marka, Vans Triple Crown of Surfing®, the Vans U.S. Open of Surfing etkinlikleri ile aksiyon sporlarının en büyük destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın 10 farklı noktasında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin yaratıcı alanlarında kendilerini ifade etmesine fırsat vermektedir.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News