VODAFONE 13. İSTANBUL YARI MARATONU YARIN KOŞULACAK

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda yarın (8 Nisan Pazar) Tarihi Yarımada’da gerçekleştirilecek. Dünyanın en iyi 11 yarı maratonu arasında yer alan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda bu yıl 50’yi aşkın ülkeden 8 bin çipli sporcu daha sağlıklı bir yaşam için koşacak.

7 Nisan 2018 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenecek Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu, yarın (8 Nisan Pazar) Tarihi Yarımada’da koşulacak. Dünyanın en iyi 11 yarı maratonu arasında yer alan ve geçen yıl itibariyle “Altın Kategori”de koşulmaya başlanan Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’nda 50’yi aşkın ülkeden 8 bin çipli sporcu daha sağlıklı bir yaşam için koşacak. Bu yıl Yarı Maraton, Çeyrek Maraton ve Business Maraton kategorilerinde düzenlenecek Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’nda 42 elit atlet de dünya rekoru için mücadele edecek.

Vodafone’dan yarı maratona teknoloji desteği

Vodafone, bu yıl da teknolojisiyle yarı maraton organizasyonuna destek verecek. Yarı maraton günü şehrin belirli bölgelerinde kuracağı Wi-Fi alanları ile yarı maraton katılımcılarının bu hizmeti ücretsiz almalarını sağlayacak olan Vodafone ayrıca, “Vodafone Yanımda” uygulamasından yarı maratonla ve sağlıkla ilgili bilgilere kolay erişim imkânı sunacak.

Vodafone’dan yarı maratona özel indirim ve fırsatlar

Vodafone, yarın (8 Nisan Pazar) koşulacak Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’na özel olarak çeşitli markalarda indirim ve fırsatlar da sunuyor. Buna göre, 1 Haziran’a kadar Pinkberry’den herhangi bir boy frozen yoğurt alan Vodafone’lulara küçük boy yoğurt anında hediye edilecek. Ayrıca, tüm Juico ürünleri 8-24 Nisan tarihleri arasında Vodafone’lular için %20 indirimli olacak. Vodafone’un yarı maratona özel sunduğu marka indirim ve fırsatlarından yararlanmak isteyen abonelerin PINKBERRY veya JUICO yazıp 6666’ya göndermeleri ya da “Avantaj Cepte” uygulamasını indirmeleri yeterli olacak.

Yollar trafiğe kapanacak

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da İstanbullulara Tarihi Yarımada’da bölgenin güzelliklerini yeniden keşfetme imkânı sunacak. Tamamı Kennedy Sahil Yolu’nda koşulacak olan 21 kilometrelik yarış, Yenikapı Miting Alanı önünden Sirkeci istikametinde başladıktan sonra sahil hattını takip ederek Arabalı Vapur İskelesi çıkışından geri dönecek. Yarış, aksi istikamette Bakırköy yönüne doğru ilerleyerek start noktasının yanından geçtikten ve Ottomare Palace Zeytinburnu önünden U dönüşü yaptıktan sonra Yenikapı Miting Alanı’nın önünde son bulacak. 21 kilometrelik yarış parkuru 02.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapanacak. Saat 08.45’te başlayacak yarı maratonda tüm katılımcılar için zaman sınırı 3 saat olacak.

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu hakkında ayrıntılı bilgi için www.yarimaraton.istanbul adresi ziyaret edilebiliyor.

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

You may also like

Popular News