Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; Yılın gelinleri için makyaj trendlerini !

İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, ilkbahar ve yaz düğünlerine damga vuracak makyaj sırlarını paylaşıyor. KIKO Milano uzmanlarına göre bu sezon gelinler doğallık ve sadelikleriyle göz dolduracak!

Sanat, moda ve tasarım alanında uluslararası üne sahip Milano’nun atmosferini ve zamanın yükselen trendlerini bütün kadınlar için ulaşılabilir hale getiren KIKO Milano, geniş ürün yelpazesi ile yılın düğünlerine eşlik ediyor. KIKO Milano uzmanları bu sezon doğallığın ve sadeliğin öne çıkacağının altını çiziyor.

Gelinlikleri tamamlayan bronzluk

2017 gelinleri büyüleyici beyaz gelinliklerini bronz tenleri ile taçlandırıyor. Ortaya çıkmış elmacık kemikleri ve boyutlandırılmış bir yüz için KIKO Milano kontür paletleri en büyük yardımcınız oluyor. Özellikle bronz ve kalıcı bir görünüm için toz pudralar yerine krem ürünleri tercih ederek gelin makyajınıza başlayabilirsiniz.

Büyüleyici Gözler!

2017 gelin makyajında en çok dikkat çeken detaylardan biri gözlerde doğal, sade ve uçuk renkler. Koyu gölgeler yerine açık toz pembe, açık kahve ve açık mürdüm tonlarında farlarla 2017’nin en doğal gelini siz olabilirsiniz.

Gözlerini daha belirgin ve dikkat çekici hale getirmek isteyen gelinler, kuyruklu bir göz makyajları için KIKO Milano’nun eyeliner’ları ile denemelere şimdiden başlıyor. Hayatınızın en özel gününde göz makyajınızı tamamlamak için ise takma kirpik ya da KIKO Milano’nun takma kirpik etkisi yaratan maskaralarını unutmayın.

Kaşlara ufak dokunuşlar

KIKO Milano uzmanları, 2017 gelinlerine kaşlarına dokunmamalarını ve doğal şekilde uzamasını sağlamalarını öneriyor. Bu sezon, sadece gelin makyajında değil günlük hayatta da sadece boşlukların doldurulduğu doğal kaşlar öne çıkan trendler arasında yer alıyor. Düğün makyajınız için kaş maskarası ile kaşlarınızı yukarı doğru sabitlemeniz yeterli olacak.

Parlatıcı olmadan asla!

Sıra dudaklara geldiğinde ise KIKO Milano uzmanları, klasikleşmiş olan mat ve nude tonlardaki rujlar yerine doğal tonlardaki parlatıcıları öneriyor.

PERCASSI :

1976’da Antonio Percassi tarafından kurulan Percassi, kendi markaları, ortak markalar ve emlak olmak üzere üç alanda faaliyet göstermektedir. The House of Brands; Kiko Milano, Madina, Womo ve Bullfrog gibi kendi kozmetik markalarının yanı sıra ayakkabı markası Vergelio, spor kulübü Atalanta, gıda hizmetleri şirketi Da 30Polenta’nın yanı sıra ortağı olduğu giyim markası Billionaire Italian Couture’ün yönetimini üstlenmektedir. Stratejik noktalarda ticari ağ geliştirme konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi ile Gucci, Polo Ralph Lauren, Nike, Ferrari, Victoria’s Secret, LEGO Group ve Starbucks gibi dev markaların satış ağlarının geliştirilmesi ve yönetimini üstlenen Percassi, geçmişte Benetton grubu için mağazalar geliştirmiş ve Inditex markalarının (Zara, Massimo Dutti, Oysho, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius) yanı sıra Swatch, Calvin Klein, Guess, Tommy Hilfiger and Levi’s markalarının İtalyan pazarına girmesine ve ülke pazarında büyümesine katkıda bulunmuştur. Şirket, emlak sektöründe ise satış ve yönetim alanında yenilikçiliğe ve yüksek kaliteye odaklanarak büyük emlak projelerinin tanıtılması ve geliştirilmesinden sorumludur. Genel merkezi Bergamo’da bulunman Percassi Milano, Paris, Londra, Berlin, Madrid, Lizbon, Varşova, Zürih, Brüksel, Grand Canyon, New York, Şangay, Hong Kong ve Dubai’deki ofisleri ile faaliyet göstermektedir. Percassi’nin faaliyetleri holding şirketi Odissea S.r.l tarafından yönetilmektedir.

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı 

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktüel Fotoğrafçılık İçin Tıklayınız 

www.aktuelfotografcilik.com.tr

Yılın gelinleri için makyaj trendlerini !

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News