Breaking News

Yürüyüşlerinize ECCO’nun şıklığını katın

ECCO’nun yeni koleksiyonu COOL 2.0, ergonomik ve hafif yapısı ile konforuna önem veren aynı zamanda stil sahibi olanlar için güzel bir alternatif olacak.

Sadeliği ön planda tutan İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO’nun yeni koleksiyonu ECCO COOL 2.0, şık ve sportif tarzın birleşimiyle dikkat çekiyor. ECCO COOL 2.0, GORE-TEX® SURROUND tabanı, nefes alabilen özelliği ve kaliteli ECCO derisinin birleşiminden oluşuyor. Sportif bir kıyafetle ya da şık bir kıyafetle rahatça kombinleyebileceğiniz ECCO COOL 2.0, %100 suya dayanıklı yapısıyla modern şehir yaşamında da ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Benzersiz bir ergonomik yapısı olan ECCO COOL 2.0, ayakların terlememesi için iklim kontrollü, suya dayanıklı GORE-TEX teknolojisi olan soğutma sistemine sahip. Böylece uzun yürüyüşler sizin için daha keyifli ve daha konforlu olacak. Hem şık hem de rahat yapısıyla kalbinizi kazanacak ECCO COOL 2.0’yı ECCO Köpüklü Temizleyici, ECCO Deri Kremi Bakımı ve ECCO Su Yalıtımlı Sprey ile kolayca temizleyebileceksiniz.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …