Alkol Bazlı Islak Mendil, Promosyon mendil

Alkol Bazlı Virüs öldürücü Uluslararası Standartlara göre üretilmiş ve içerisinde %70 alkol barındıran, Sağlık Bakanlığının belirttiği Labaratuvarlarda testlerden geçmiş ıslak mendil solüsyonu ile hazırlanan Tekli Promosyon Mendillerimiz satışa sunulmuştur.

Ön sözleşmeli olarak kendi markanız ve şirketinizin ismi ile sipariş verebileceğiniz Tekli ıslak mendiller için Gsm + Watsap : 0532 842 94 64

Firma Baskılı Ürünler

Firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir. Gelişen ve genişleyen Reklam dünyasında, firmalar için promosyon ürünleri artık vazgeçilmez bir hal almıştır.

Firma Baskılı Ürünler, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanılan en etkili baskılı reklam araçlarından biridir. Şirketler yeni yılda, bayram vb. özel günlerde müşterilerine firma baskılı ürünlerini göndererek müşteri memnuniyeti sağlarlar.

Reklamlarını daha geniş kitlelere duyurmak isteyen şirketler ise kendi logo ve adres bilgilerinin yer aldığı firma baskılı ürünlerini katıldıkları etkinliklerde dağıtırlar ve böylelikle marka bilinirliğini arttırırlar. Gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız envanterler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük Reklamı onlar yaparlar.

Öncelikli hedefimiz, üstün baskı teknolojisini siz değerli müşterilerimiz için kullanarak hızlı ve kaliteli ürünler olarak yine sizlere teslim etmektir.

Bunun için bizlere vermiş olduğunuz her türlü fırsatı tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizle çalışarak sizlere sunmaya ve çizgimizi her daim bir adım ileriye taşımaya çalıştık.

alcoholic wet wipesAlkollü ıslak mendilAlkollü Mendildezenfektanlı ıslak mendilDezenfektanlı Mendildisinfectant wet wipesAntibakteriyel mendil, Antiviral Mendil, antiviral wipesDezenfektanlı Mendildisinfectant wipesEN 14476 MendilEn14476 wipes, promosyon mendilpromotional wipestekli mendiltoptan mendilwet wipesislak mendil

Aktüel İntermedya / YAŞAM

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …