Ankara Kupasında Final Zamanı

2016 Ankara Offroad Kupası 2 ve 3. ayak yarışları 24-25 Aralık tarihlerinde Ankara Çankaya’ya bağlı Mühye köyünde yer alan parkurda yapılacak.

6 km. uzunluğunda engelli seyirci etabının 4 kez geçilmesinden oluşan yarışlar, su, çamur ve kar engelleri ile kırıcı bir parkurda gerçekleşecek. 24 Aralık Cumartesi kupanın 2. ayağı 25 Aralık Pazar günü ise kupanın 3. ayak yarışları koşulacak. Beklenen kar yağışının da zorlaştıracağı parkurda büyük çekişmeye sahne olması beklenen yarışlar her iki gün de saat 11.30’da verilecek start ile başlayacak.

Farklı illerden gelecek sporcuları da konuk edecek organizasyonda ekipler zorlu arazi şartlarında birbirleriyle kıyasıya mücadele ederken, yarış meraklıları da seyirci alanlarından yaşanan çekişmeyi izleme olanağı bulacaklar.

Ankara Offroad Kulübü Başkanı Şahin Demiray, sezonun son organizasyonu öncesinde düşüncelerini “Geride bıraktığımız 2016 sezonunda parkurlarda birbirinden çekişmeli ve centilmence geçen yarışlarımızda Ankaralılarla heyecanı, dostluğu, centilmenliği ve birlikteliği paylaştık. Bu yarışımızda da Ankaralı sporseverleri Mühye’ye bekliyoruz. 2016 yılını bu organizasyon ile hep beraber uğurlayalım.” şeklinde açıkladı.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …