Ariş’ten göz kamaştırıcı elmas şıklığı

Ustalığı ve tasarımlarıyla mücevher dünyasının öncüsü Ariş Pırlanta, bir mücevher klasiği olan elması, modern yorumlarıyla hayatın her anına katıyor.

Ariş Pırlanta geçmişten bugüne modası hiç geçmeyen elması modern yorumlarıyla hayatın her anına katıyor. İster gündüz şıklığınızda ister gece davetlerinde kullanabileceğiniz zarif elmas kolyeler, küpeler ve yüzükler usta ellerde sanatla işlenerek kusursuz bir işçilikle hazırlandı.

Elmasın büyüleyici ışıltısı

Elmasın büyüleyici ışıltısını en güzel haliyle yansıtan Ariş Pırlanta, günün her saatinde şık olmayı tercih eden kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ariş’in elmas koleksiyonu yansıttığı renkler ve asil görünümüyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Yılbaşı Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

NOT: Ürün fiyatları resim dosyalarının isimlerinde yazmaktadır.

Bilgi için: Amazon İletişim: Jülide Çağlı, 0553 239 48 18, julide@amazoniletisim.com.tr

Aşkla, sanatla, ustalıkla…

113 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.

Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News