Atar Ferrari Challenge İçin Monza´da

Ferrari Challenge Europe serisinde ülkemizi temsil eden milli sporcu Galip Atar, 09-11 Haziran tarihlerinde İtalya’nın ünlü pisti Monza’da sezonun ikinci yarışında start alacak.

Ferrari 458 Challenge EVO otomobili ile geçen yıl aynı pistte başarılı bir yarış ortaya koyan Atar, bu yarışı sınıfında lider olarak tamamlamayı hedefliyor. Formula 1 yarışlarına da ev sahipliği yapan efsane Monza Pisti’nde Cuma günü yapılacak test ve serbest antrenmanlar ile başlayacak olan mücadele, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak 2 ayrı yarış ile son bulacak.

Ülkü Motorsport pilotu Galip Atar yarışı en üst sırada tamamlayarak ülkemizi başarıyla temsil etmeyi ve sezonu sınıfında ilk sırada tamamlamayı hedefliyor.

 

Honda & Nissan DMN Özel Servis – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

You may also like

Popular News