BİRİKMİŞ İŞLERDEN BUNALDIĞINDA BU KİTAP İLE KAFANI DAĞIT!; İÇİNDEKİ ÇOCUĞU ARAYANLAR İÇİN

Üç kitaptan oluşan Bidigago serisinin yazarı Eda Albayrak’ın kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Ekspres, parlak düşünme egzersizleriyle yetişkinlerin ellerinden düşmeyecek bir kitap.

Parlak zekâyı geliştiren, birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendiren aktivitelerle dolu olan bu kitap; bir yol arkadaşı, iş arkadaşı ve her türlü can sıkıntısına bir çözüm önerisi. Hem de çarçabuk, telaşsız, şimşek gibi! Ekspres, içindeki çocuğu arayanları en doğru istasyona götürürken okuyucularına da yol arkadaşı olacak.

Limon gibi sıkılanlar, düşünüp düşünüp duranlar, durup durup düşünenler, işlerinden bunalanlar, yollarda ömrü geçenler, ömrü geçip giderken durup izleyenler ve yepyeni bir fikir arayanlar buraya! abm Yayınevi’nin yayımladığı Ekspres, Eda Albayrak tarafından sizler için kaleme alındı. Eğlenmeye, gülmeye ve kendinize şapka çıkarmaya hazır mısınız? Yaratıcılığınızı keşfetmek için bu kitapla oynamak istemez misiniz? Her zamankinden farklı düşünmeye var mısınız? O halde haydi Ekspres’in sayfalarını açın ve içine atlayın. O sayfalarda sizi her türlü can sıkıntısından kurtaracak birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendirecek aktiviteler bekliyor.

Kitap Adı: Ekspres

Yazar Adı: Eda Albayrak

Resimleyen: Öznur Sönmez

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 136

Ebat: 19 cm x 24 cm

Baskı Tarihi: Kasım 2017

Etiket Fiyatı: 27,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi


abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

 

Aktüel İntermedya / SANAT

 

You may also like

Popular News