Bitez Yalıları Bodrum’da hayat buluyor

Deniz ve mandalina kokulu Bitez’de seçkin bir yaşam konsepti;
BİTEZ YALILARI EXQUISITE

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum’a kazandırılan seçkin yaşam konsepti Bitez Yalıları Exquisite projesi, Bitez’in bugüne kadar korunmuş ve hiç bozulmamış turkuaz denizine nazır, mandalina ve nar ağaçlarının kokularının birbirine karıştığı muhteşem bir konumda yer alıyor.

Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in, 25 yılı aşkın deneyimleri ve başarılı ticari geçmişlerinden aldıkları güçle, 2011 yılında kurdukları FB Gayrimenkul Yatırımları’nın Bodrum’daki ilk projesi Bitez Yalıları Exquisite, sahibi oldukları arazi üzerine, vizyoner mimari anlayış ve en yeni yapı tasarımları ile inşaa ediliyor.

Günümüzün modern tasarımıyla, Bodrum’un otantik mimarisinin harmanlandığı her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, “tarifsiz lüks” yaşam alanları sunan “Exquisite®” konsepti, FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından yaratıldı. Denize sıfır 10.000 m2’lik proje alanında devam eden Exquisite® imzalı Bitez Yalıları projesi 17 ultra-lüks yalıdan oluşuyor.

Rolls-Royce, “Exquisite” mimari konseptine ilham verdi

Asaleti, zarafeti ve karizması ile lüks otomobil dünyasının lideri Rolls-Royce markası, çekicilik ve ayrıcalık hissini yansıtan “Exquisite®” mimari konseptine ilham verdi. Tasarımından üretimine, Rolls-Royce’un her aşamasından esinlenilerek yaratılan modern mimari şıklığın, Bodrum Bitez’in yerel dokusu ile kusursuz uyumunun yansıması Bitez Yalıları’nda, tüm tasarım detayları zevkle, özenle ve deneyimle şekillendi.

Bu eşsiz proje kendine has gustosu ve tarzı ile Levent Penso tarafından dört mevsimi Bodrum Bitez’de yaşatabilecek şekilde tasarlandı. Levent Penso, hayranı olduğu Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak, ultra lüks yaşam tarzının, yeni trendlerini “Exquisite®” mimari konsepti ile Bitez Yalıları için tasarladı.

Yaşamı Exquisite yapan standartlar Bitez Yalıları’nda…

Exquisite yaşam tarzı Bitez’in eşsiz doğasını, beklentilerin çok üzerinde bir yaşam standardında yaşamaya davet ediyor. FBGY’nin Exquisite imzalı tüm projelerinin vazgeçilmezi olan ultra lüks konfor standartları, seçkin yaşamın her detayını Bodrum Bitez’deki yeni tanımı ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

Özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, projeye özel profesyonel balıkçı teknesi, surf ve diğer su sporları ile; özel otopark, plaj, bar, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restaurantı, müstakil plaj ve iskele, sea shuttle yaşamı Exquisite yapan standartları Bitez Yalıları’nda sunuyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor.

FBGY CEO’su Burak Özyiğit Bitez Yalıları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“FB Gayrimenkul Yatırımları olarak “tarifsiz lüks” hissine sahip yüksek yaşam standartları ve alanları sunduğumuz “Exquisite®” konseptini yarattık ve Türkiye’ de ilk kez Bitez Yalıları projemiz ile sunuyoruz.

Her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, yüksek yaşam standartlarındaki “tarifsiz lüks” hissine sahip yaşam alanları sunan “Exquisite®” konseptine sahip 17 yalımızı kendi arazimiz üzerine inşaa ediyoruz. “Exquisite®” mimari konseptine Levent Penso’nun eşsiz deneyimleri ve gustosu ile tasarımdan ve üretime Rolls-Royce markasının, çekicilik ve ayrıcalık hissini yansıtan duruşu ilham verdi.” dedi.

 

Aktüel İntermedya / EMLAK

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …