Boğaz’ın Kalbi Capricorn’da Atıyor!

Akdeniz deniz ürünleri lezzetlerini en iyi malzemeleri kullanarak basit ve sağlıklı pişirme yöntemleriyle sunan Capricorn, Sevgililer Günü’nde Boğaz’da romantik bir akşama ev sahipliği yapacak.

Akdeniz’in geleneksel tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, mutfağına özgü lezzetleri ve ambiyansı müzikleri ile daha da keyifli kılan DJ Hakkı Baba’nın performansıyla Sevgililer Günü’nde de gözde mekanlar arasında yer alacak.

Şeflerin yaratıcı dokunuşlarıyla zamanın ruhunu yakalayan Capricorn, Sevgililer Günü’nde de özel reçetelerle hazırlanan ve açılığı ilk günden bu yana Boğaz’da yeme-içme deneyimine yeni bir soluk kazandıran menüsüyle unutulmaz bir lezzet deneyimi vaat ediyor. Çiftlerin bu özel günde tercih edebilecekleri paylaşımlı tabak seçenekleriyle Capricorn, sevdikleriyle birlikte romantik bir akşam geçirmek isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.

Akdeniz’in iştah kabartan lezzetlerini bir araya getiren Capricorn, zengin menüsüyle Sevgililer Günü’nde de eşsiz bir deneyime ev sahipliği yapıyor. Menüye heyecan katan ve reçetesi özel olarak hazırlanan Akdeniz Mavi Yengeç; ince kıyım yeşillikler, tütsülenmiş kırmızı biber ve frenk soğan ile mutfağın yaratıcılığını ortaya koyuyor. Capricorn’un menüsüne eklenen yeni tatlardan; Fırınlanmış Balkabaklı Hamsi, karamelize soğan ve maydanozla harmanlanırken, özenle hazırlanan Çıtır Kalamar’a acı sos ve aioli eşlik ediyor. Oreo, susamlı fudge ve tahinli dondurma ile servis edilen Balkabaklı Cheesecake, Capricorn menüsüne lezzet katarken, Çikolata Kasesinde Tahinli Mus özel buluşmaları tamamlayan tatlı seçenekleri arasında yer alıyor.

Benzersiz boğaz manzarasında Akdeniz’in eşsiz lezzetlerini keşfetmek isteyen misafirler bu özel gecede Capricorn ayrıcalığını yaşayacaklar.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News