Breaking News

Cacharel’den Tarzınıza Yön Veren Gömlekler

Doğanın renklerinden ilham alan Cacharel, stilinize yön veren özgün desen ve tasarımlar sunuyor. Koleksiyonunda geniş renk yelpazesine sahip Cacharel gömlekler, şık kombinlere usta işi bir dokunuş sağlıyor.

Soft tonlardaki desenler yazın ruhuna uygun bir görünüm kazandırırken, tarzınızla fark yaratma imkânı sunuyor. Düz renk gömlek tercih edenler içinse farklı tarzları bir arada deneyimleyeceğiniz renkli bermuda seçeneklerini bulabilirsiniz.

Cacharel, daha klasik bir tarza sahip olanlar için ofis stiline veya özel günlere uygun beyaz, siyah ya da mavi tonlarda gömlek alternatifleri sunarken diğer yandan görsel zenginliği yüksek parçalarla şehir hayatına uygun, sofistike bir tarz yaratmayı vadediyor.

Takım elbise kullanımında kurallara bağlı kalmak istemeyen ve özgün bir yaklaşım arayanlar için Cacharel, göz alıcı ürünleriyle size özel bir deneyim fırsatı sunuyor.

Cacharel gömleklerini, özellikli ceket ve pantolonlarla kombinlemeye imkan veren Mix&Match koleksiyonunda yer alan parçalarla bütünleyebilir ve daha dinamik takımlar hazırlayabilirsiniz.

Cacharel’in önerileri arasında, Cacharel Slim Beyaz Gömlek (249TL), Cacharel Slim Mavi Gömlek (249TL) , Cacharel Siyah Gömlek (249TL) ve Cacharel Slim Haki Gömlek (299TL) bulunuyor.

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …