ÇiçekSepeti’nin Var Var Kampanyası Yeni Reklam Filmleriyle Devam Ediyor

Çiçeksepeti’nin “Var Var” sloganıyla dillere pelesenk olan kampanyasının yeni reklam filmleri televizyon kanallarında ve dijital mecralarda yayına girdi.

Online hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti’nin “Var Var” sloganıyla ilgi gören kampanyanın üç yeni reklam filmleri yayına girdi. Titrifikir imzası taşıyan kampanyanın yeni reklam filmlerinde ÇiçekSepeti’nde parfümden aksesuara, kolyeden çantaya, tablodan sehpaya farklı kategorilerde binlerce ürün yer aldığına ve hediye arayanların istediklerini bulabileceklerine vurgu yapılıyor.

Kampanyanın ilk reklam filmi yayına girdiği günden itibaren dillere dolanan jingle, yeni reklam filmlerinde özel bir dansla daha da keyifli hale getirildi. Yeni reklam filmlerinin ilkinde parkta üzgün bir şekilde oturan genç, arkadaşına ertesi gün kız arkadaşının doğum günü olduğu söylüyor. Arkadaşı ise “ÇiçekSepeti’nden hallederiz. Ne seviyor” sorusunu soruyor ve arkadaşının saydığı tüm ürünleri “Var Var” diyerek yanıtlıyor.

İkinci reklam filminde pazartesi yeni işe başlayacağı için kendini ödüllendirmek istediğini söyleyince kıza, arkadaşı, “ÇiçekSepeti’nden bakalım bir şeyler. Ne istersin” diye soruyor ve arkadaşının saydığı tüm ürünleri için “Var Var” diyor.

Son reklam filminde ise sunumunun harika geçtiğini söyleyen genç, kendine bir hediye alacağını söylüyor. İş arkadaşı ona dönüp “ÇiçekSepeti’nden halledelim. Ne seviyorsun” diyor. Ardından arkadaşının saydığı tüm ürünleri için “Var Var” diyerek dans ederek yanıtlıyor.

ÇiçekSepeti hakkında : Türkiye’de online hediye sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak hedefiyle kurulan ÇiçekSepeti, bugün çiçek ve yenilebilir çiçek ürünlerinin yanısıra kişiselleştirilmiş hediyeler, takı ve aksesuarlar, moda, kozmetik, ev-yaşam, hobi gibi pek çok kategori altında zengin bir hediye koleksiyonu sunuyor. ÇiçekSepeti, Türkiye’deki başarı hikâyesini globalde LolaFlora markasıyla Meksika başta olmak üzere birçok ülkede sürdürüyor.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News