Conrad İstanbul Bosphorus’un Sevgililer Günü’ne Özel Lezzet ve Müzik Ziyafeti ile Aşkınızı Tazeleyin

Conrad İstanbul Bosphorus, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyen çiftleri, Boğaz manzarası ile büyüleyen Summit Bar&Terrace’a bekliyor. Conrad şefleri tarafından geceye özel hazırlanan, aşkınıza lezzet katacak “Be My Valentine” menüsüne canlı caz performanslarının eşlik edeceği gecede dileyen çiftler, Conrad İstanbul Bosphorus’ta konaklama ayrıcalığını da yaşayabilir.

Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı akşam yemeği ile çiftleri unutamayacakları anılar yaratmaya davet ediyor. Bu özel günde misafirler, hem “Be My Valentine”menüsünün servis edileceği Sevgililer Günü yemeğini, hem de Conrad İstanbul Bosphorus’un ihtişamlı atmosferinin keyfini çıkarabilecekler.

Conrad’ın, 270 derece benzersiz İstanbul manzarası sunan mekanı Summit Bar&Terrace’ta servis edeceği; aşkınıza lezzet katacak “Be My Valentine” menüsü, birbirinden özel gurme lezzetlerden oluşacak. “Votka ve Bitter Çikolatalı Makaron” ile başlayan lezzet şöleni, havyar, kinoa ve su teresi ile servis edilen “Atlantik Somonu” ile devam edecek. Ana yemek öncesi servis edilecek “Norveç Istakozlu ‘Cannelloni’” ve “Avakado ve ‘Guava’ Sorbet” damaklarda hoş bir dokunuş bırakacak. İki defa pişirilmiş Dana Bonfile ‘Chateaubriand’ ve Kaz Ciğeri ‘Scaloppini’ ana yemeğinin ardından kutlama yemeğinin son tatlı dokunuşları, petek bal ile servis edilen “Bitte Fırınlanmış ‘Brie’ Peyniri ve Bitter&Ruby çikolatalı orman meyveleriyle yapılacak. Muhteşem caz performansının eşlik edeceği, “Be My Valentine” menüsü limitsiz yerli içecekler dahil iki kişi 750 TL olacak.

Conrad İstanbul Bosphorus, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantizmi uzun uzun yaşamak isteyen çiftlere ise Sevgililer Günü Konaklama Paketi ile aşklarını kutlama fırsatı sunuyor. Çiftler için, bir gecelik konaklamanın, Summit Bar&Terrace’taki “Be My Valentine” Sevgililer Günü akşam yemeğinin ve konaklama sabahındaki kahvaltının dahil olduğu Conrad İstanbul Bosphorus’un Sevgililer Günü Konaklama Paketleri, 260 Euro + KDV’den dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Conrad İstanbul Bosphorus, Sevgililer Günü’nü eşsiz bir atmosferde, romantik bir müzik ziyafeti eşliğinde, özel bir kutlama yemeği ile taçlandırmak isteyen çiftleri bekliyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 310 25 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News