Crate and Barrel, evlerin “olmazsa olmaz”larını bir çatı altında sunuyor

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, bir ev için vazgeçilmez 50 ürünü, farklı tasarım seçenekleriyle sunuyor

İstanbul, Ocak 2016 – Bir evin “olmazsa olmaz” ürünlerini tek bir çatı altında sunan Crate and Barrel, salonlardan yatak odalarına, banyolardan mutfağa tüm yaşam alanlarını tamamlayan 50 ürünü açıklıyor.

Salonlar için…

Evde en çok vakit geçirilen alanlardan olan salonların olmazsa olmaz parçalarının başında koltuk, sehpa, dolap ve televizyon ünitesi yer alıyor. Salonunuzun büyük parçalarını seçtikten sonra ise sırada ufak detaylarla yaşam alanınızı tamamlamak kalıyor. Salonlarınıza sıcaklık katmak için her zevke uygun halı ve aydınlatma seçenekleri sunan Crate and Barrel, mekanlara ışıltı katmak için ise farklı boy ve ölçülerdeki aynaları öneriyor. Sevdiklerinizin her an sizinle birlikte olmasına imkan veren çerçeveleri ve rengarenk çiçeklere eşlik edecek vazoları da salonunuza eklemeyi unutmayın. Detaylarda fark yaratmak isteyenler için de mumluk ve şamdanlardan kanepe örtülerine, yüzlerce dekoratif objeden baskı tablolara uzanan birçok ürün alternatifleri sunuluyor.

Yatak odaları ve banyolar için…

Şık, kullanışlı ve konforlu yatak alternatifleri ile birlikte, mango ağacı, masif tik ağacı, Peroba ahşabı ve kavak ağacı gibi birçok zengin malzemeden üretilmiş komodinlersunan Crate and Barrel, tamamlayıcı rengarenk yastıklar, zarif çarşaflar ve nevresimlerle yatak odalarına rahatlık ve sıcaklık katıyor. Birbirleriyle uyumlu sabunluk, diş fırçalık, pamukluk ve çamaşır sepetleri banyoları tamamlarken, havlu, paspas ve banyo dolapları da banyolarla uyum sağlıyor.

Mutfak ve yemek masaları için…

Mutfak aletlerinden bıçaklara ve her türlü tencere-tavaya kadar, eksiksiz bir mutfak için gereken her şeyi bir arada sunan Crate and Barrel, yemek masası ve sandalye koleksiyonları ile de hayalinizdeki yemek odaları için ister şık, ister sade kombinasyonlar yaratma imkanı sunuyor.

Yemek yapma keyfinize keyif katan Crate and Barrel, mutfakta sizlere fırın kapları, kek kalıpları, pişirme ve hazırlama gereçlerinin yanı sıra süzgeç, kesme tahtası, saklama kabı ve tepsi gibi hayatı kolaylaştıran ürünleri ile eşlik ediyor.

Yemeklerinizi hazırladıktan sonra bir keyif çayı veya kahvesi içmeniz için kahve makineleri ve çaydanlıkların yanı sıra, keyifli fincan ve mug alternatiflerini de unutmayın!

Her gün farklı bir sofra kurmak isteyenlere rengarenk masa örtüleri, Amerikan servisleri ve yemek takımlarını öneren Crate and Barrel, şıklıkları ile göz dolduran masaları tamamlamak için ise sürahiden su ve meşrubat bardağına, kadehlerden karaflara ve çatal-bıçaklara kadar bir sofranın tüm olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor. Eksiksiz bir sofra için peçetelik ve tuzluk – biberlik seçeneklerine de göz atmadan geçmeyin!

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …