Değer verdikleriniz her an gözünüzün önünde ve güvende

Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik hizmeti Pronet Plus, kullanıcılarına ev ve işyerlerinden uzakta olsalar dahi her an olan bitenlerden haberdar olabilme imkanı sunuyor. Mekanda bir hareket olduğunda anında algılayarak, kullanıcılarına anlık bildirimlerle durumu iletiyor. Akıllı Video hizmeti sayesinde ise, bu bildirimler görüntülü olarak da iletilebiliyor. Ev veya işyerinin canlı yayında veya geçmişe dönük olarak izlenebilmesini sağlıyor.

Bugün teknolojinin getirdiği yenilikler ve giderek hızlanan günlük yaşam, güvenlik tanımının çerçevesini genişletiyor. Artık güvenlik sistemleri kent yaşamında ihtiyaç duyulan kişiye özel güvenlik ve konfor standartlarını da yeniden belirliyor. Pronet’in sunduğu Pronet Plus Akıllı Güvenlik Hizmeti, tüm bu ihtiyaçlara en yeni teknolojilerle yanıt veriyor. Örneğin alarm sistemini uzaktan açıp kapatabilmek mümkün oluyor. Fakat elbette sunulan hizmet bununla sınırlı değil…

Anne babaların aklı evde kalmıyor

Anne babalar için en önemli konulardan biri çocuklarının güvenliği. Bakıcı zamanında geldi mi, çocuklar okuldan eve ne zaman vardı gibi soruların yanıtları, Pronet Plus sisteminin kullanıcıya ilettiği anlık cep telefonu bildirimleriyle öğrenilebiliyor. Hatta sisteme ek olarak dahil edilebilen Akıllı Video hizmeti sayesinde anne babalar evini canlı yayında izleyebiliyor veya mekandaki hareketi görüntülü bildirim olarak da alabiliyor. Örneğin, balkon kapısının açıldığı uyarısı kısa bir video klip ile kullanıcının cep telefonuna anlık bildirim olarak iletilebiliyor.

Eczacılar, kuyumcular, avukatlar ve doktorlar da kullanıyor

Pronet Plus, işyerlerini de güvenle koruyor. İşletme sahipleri uzakta olsalar bile olup bitenlerden kolayca haberdar olabiliyor. Restoran, kafe, eczane, kuyumcu veya mağazası olan işletme sahipleri, dükkanın tam saatinde açılıp kapandığından emin olabiliyor, dükkana ilk kim geldi, en son kim çıktı, seyahatte bile olsa, cebinden takip edebiliyor. Sistemi avukatlar ve doktorlar da aynı şekilde büroları ve muayenehaneleri için kullanıyor. Çalışanlar alarmı kurmayı unutsa bile, işletme sahibinin haberi oluyor ve sistemi uzaktan kurup kapatabiliyor.

Özel alanlar ve kasalar güvende

Pronet Plus işyeri ve evlerdeki özel mekanlar için tam koruma sağlıyor. Eğer biri girmemesi gereken bir yere girmeye çalışırsa, o bölge için özel olarak uyarlanmış sistem sayesinde ev veya işletme sahibinin bu durumdan anında haberi oluyor. Hatta bu sistem kasa kapılarına bile uygulanabiliyor. Akıllı Video sayesinde, odanın veya kasanın kapısını kimin açtığı anlık görüntülü bildirim ile kullanıcıya iletiliyor.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …