Delimonti Lezzetleri Bahara Merhaba Diyor

Gastronomi market ve restoran konseptini bir arada sunarak ayrıcalıklı bir atmosfer yaratan Delimonti, bahar mevsimini karşılarken, Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen, mevsimsel ürünleri kendine özgün yorumları ile sunuyor. Delimonti’nin menüsünde, nar ekşili zeytinyağlı biber dolması, zeytinyağlı kök ıspanak ve pancarlı bulgur salatası hafif ve lezzetli seçenekler olarak öne çıkıyor.

Geleneksel lezzetleri kendine özgü yorumu ile hazırlayan Delimonti’de nar ekşili zeytinyağlı biber dolması, zeytinyağlı severlerin favorilerinden olmaya aday. Delimonti yorumu ile hazırlanan zeytinyağlı kök ıspanak; taze ıspanak, arpacık soğan ve portakal suyunun lezzetlerini harmanlıyor. Pancar suyuyla pişirilerek hem renkli bir görünüm, hem de iddialı bir tat kazanan pancarlı bulgur salatası ise misafirler için farklı ve doyurucu bir alternatif oluyor.

Delimonti’nin Anadolu’daki yerel üreticilerden temin edilen taze ve mevsimsel ürünleriyle hazırlanan lezzetlerini deneyimlemek için 0212 296 29 29 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılabiliyor.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News