Deloitte Türkiye, yeni ortaklarıyla güçlenmeye devam ediyor

Türkiye’de 30 yıldır faaliyetlerini sürdüren Deloitte Türkiye, 8 direktörünü Ortak kadrosuna dahil ederek 2017’de daha güçlü bir döneme hazırlanıyor.

Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, risk danışmanlığı ve finansal danışmanlık hizmetlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Deloitte, 2017’yi yeni ortaklarıyla karşılıyor. Deloitte Türkiye ekibinde uzun zamandır çalışmalarını sürdüren 8 direktörün atamasıyla Deloitte, Türkiye’deki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Deloitte Türkiye’nin Yeni Ortakları

Burç Yıldırım – Deloitte Türkiye Risk Danışmanlığı Ortağı

İstanbul Üniversitesi Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Yıldırım, iş hayatına Byte şirketinde bilgisayar danışmanı olarak başladı. 2007 – 2010 yılları arasında Gold Bilgisayar’da Kurumsal Satış Müdürü olarak görev alan Yıldırım, 2013 yılına kadar Symtürk’te profesyonel hizmetler yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürdü. 2013 yılında Deloitte’a katılan Yıldırım, 2016 yılı başından bu yana Deloitte Türkiye Risk Danışmanlığı Direktörü görevini üstleniyordu. Yıldırım, aynı zamanda, Siber Güvenlik Risk Hizmetleri Lideri görevini yürütüyor.

Emrehan Demirel – Deloitte Türkiye Denetim Hizmetleri Ortağı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Demirel, 2001 yılında Deloitte ekibine Denetim Asistanı olarak katıldı. 2006 – 2007 yılları arasında İrlanda Dublin’deki Deloitte ofisinde görev alan Demirel, 2014’ten bu yana Deloitte Türkiye Ankara Ofisi’nde Denetim Hizmetleri Direktörü olarak, ayrıca 2016 Haziran’dan bu yana Deloitte Türkiye Elektrik Sektörü Lideri olarak çalışmalarını sürdürüyordu.

Gökhan Altun – Deloitte Türkiye Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ortağı
Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Altun, 2001 yılında Deloitte ekibine Denetçi olarak katıldı. 4 yıllık denetim tecrübesini takip eden yaklaşık 1 yıllık Hedef Allianz Holding deneyiminden sonra, 2006 yılında Deloitte Kurumsal Finansman Hizmetleri Bölümü’ne katıldı. 2008 – 2009 yılları arasında Deloitte Amsterdam Ofisi’nde değerleme ve finansal modelleme hizmetlerinde uzmanlaşan Altun, 2015 yılından bu yana Deloitte Türkiye’de Değerleme ve Finansal Modelleme Hizmetleri’nden sorumlu Direktör olarak görev yapıyordu.

Gül Saraçoğlu – Deloitte Türkiye Risk Danışmanlığı Ortağı

Üsküdar Amerikan Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Gül Saraçoğlu, iş yaşamına Arthur Andersen İstanbul’da denetçi olarak başladı. Saraçoğlu, 2001-2005 yılları arasında Arthur Andersen ve Deloitte Boston ofislerinde risk danışmanlığı hizmetlerinde görev aldı. 2004 yılı sonunda Deloitte Türkiye Ofisi’ne çalışmaya başlayan Gül Saraçoğlu Risk Danışmanlığı Direktörü olarak görevini sürdürüyordu. Saraçoğlu aynı zamanda, Suistimal İnceleme ve Önleme hizmetlerinin liderliğini yürütüyor.

Gündoğan Durak – Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı

Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Durak, profesyonel iş yaşamına 2001 yılında Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzman Yardımcısı olarak başladı. 2005 – 2008 yılları arasında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı ve Maliye Bakanı Özel Danışmanı olarak çalışmalarını sürdüren Durak, 2008 yılında Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü görevinde bulundu ve 2012 yılında Vergi Başmüfettişliğine atandı. University of Illinois, Finans master derecesine sahip olan Durak, 2013 yılında Deloitte ailesine katıldı ve Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Direktörü görevinde bulunuyordu.

Hakan Göl – Deloitte Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Ortağı

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Göl, ardından Sabancı Üniversitesi Sanayi Liderleri Programı’nı tamamladı. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Doktora Programı’nda tez çalışmalarına devam eden Hakan Göl, 2003 yılında Deloitte Danışmanlık ekibine katıldı. 2013 yılından bu yana Dijital Hizmetlerden Sorumlu Direktör ve Perakende Sektör Lideri olarak çalışmalarını sürdüren Göl, dijital strateji, müşteri deneyimi tasarımı, dijital varlıkların geliştirilmesi ve dijital dönüşüm alanlarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor.

Işıl Bilgin Kabaçalı – Deloitte Türkiye Denetim Hizmetleri Ortağı

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Kabaçalı, profesyonel kariyerine 1998 yılında Deloitte Türkiye’de başladı. 2002 – 2004 yılları arasında Amerika’nın Kuzey Karolina Eyaleti’ndeki Deloitte Charlotte ofisinde çalışan Işıl Bilgin Kabaçalı, 2011 yılından bu yana Deloitte Türkiye Ofisi’nde Denetim Hizmetleri Direktörü olarak görev alıyordu.

Metin Aslantaş – Deloitte Türkiye Risk Danışmanlığı Ortağı

Robert Koleji’nde aldığı eğitim sonrası Lafayette Üniversitesi’nden Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Aslantaş, Deloitte Türkiye’ye 2004 yılında katıldı. Deloitte bünyesinde çalıştığı süre boyunca teknoloji denetimi ve yönetişim projelerinde rol aldı. Aslantaş, 2015 yılından beri şirket bünyesinde Risk Danışmanlığı Direktörü olarak görev yapıyordu.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …