Dockers kazak ve hırkalar hem sıcacık hem çok şık

Şık bir çizgili Oxford gömlek ve kravatla, ya da yakası düğmeli spor gömlekler ve rahat khaki’lerle… Dockers®’ın kış sezonunda büyük ilgi çeken V yaka kazak ve hırka modelleri, hem formel hem “casual” kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Kestane tonları, parlak bordolar, nefti yeşiller, gri ve lacivert gibi renk alternatifleri ve farklı materyalleriyle, bu parçalar sayısız kombin imkanı sunuyor. Böylece erkekler hava koşulları veya bulundukları ortam fark etmeksizin, her an şık, rahat ve özgüvenli olmanın keyfini çıkarıyor.

Dockers®’ın efsanevi khaki pantolonlarının yanı sıra, bu sezon en çok ilgi çeken parçalarından bazıları da kazak ve hırkaları. Bu parçalar, özellikle iş yaşamında anahtar parçalar olarak görülüyor. Dockers® uzmanlığı ile erkeklerin hem çok şık hem de çok rahat görünmelerini sağlıyor.

Dockers® kazak ve hırkalar, kışın ruhuna uygun renk seçenekleriyle de çok cezbedici. Kahverengiler ve kestanler, parlak bordolar, nefti yeşiller, gri ve lacivert tonları, bu yılın trendlerini yakalarken, kışın doğanın büründüğü renk ve dokuları da şehir hayatına taşıyor. Bu parçalar, farklı kumaş alternatifleriyle de, hava şartları ve günün tarzına göre sayısız kombin imkanı sunuyor. V yaka bir kazak, yakası düğmeli bir gömlek ve rahat bir khaki ile birlikte, iş yaşamına uygun, “casual” ancak çok şık bir kombin oluşturabilir. Daha formel veya özel toplantılar için ise, Dockers hırkalar bir Oxford gömlek, kravat ve şık bir khaki ile mükemmel bir tarz yaratabilir.

İster iş yerinde, ister hafta sonunda, isterseniz de ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikteyken… Dockers®, erkeklerin her anında özgüvenli, kendinden emin, rahat ve çok şık görünmeleri için, pantolondan kazağa, hırkadan, gömleğe, monttan aksesuara, tepeden tırnağa sayısız çözüm sunuyor.

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …