ETKİNLİK VE TOPLANTILARIN EN STİL ADRESİ: ROOM7

İş ve eğlence dünyasının popüler semtlerinden biri olan Nişantaşı yepyeni bir ‘’pop-up showroom’’ ve etkinlik mekanına kavuştu. Müzeyyen Gürbaz, Orhan Madenoğlu ve Mehmet Gürbaz ortaklığındaki Septagram girişimiyle, 2016 yılı sonlarında Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak’ta açılan Room7, toplantı, sergi, lansman ve workshop gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Estetiğin ön planda olduğu butik etkinlik mekanı arayışlarına bir cevap niteliğinde Nişantaşı’nda hizmete açılan Room7, konuklarının toplantı, sergi, lansman, workshop ve etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Müzeyyen Gürbaz, Orhan Madenoğlu ve Mehmet Gürbaz ortaklığındaki Septagram girişimiyle, 2016 yılı sonlarında Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak’ta açılan Room7, estetiğin ve tasarımın ön planda tutulduğu mekanında konuklarının tercihlerine bağlı olarak saatlik, günlük, haftalık ve daha uzun süre aralıklarında esnek zamanlı olarak hizmet veriyor.

Klasik tasarımlı toplantı alanlarının standartlığına karşın Septagram’ın mimari ve tasarım gustosuyla düzenlenmiş mekanıyla fark yaratan Room7, tercih edildiğinde etkinliklere estetik, uyum ve dengeye dayalı tasarım birikimiyle ihtiyaçlara yönelik kreatif çözümler de sunabiliyor.

Sergi, lansman, workshop ve etkinliklere teknik anlamda da tam donanımlı destek sunan Room7, gerektiğinde misafirleri için catering hizmeti de sağlayabiliyor.

Room7’ye evsahipliği yapan ve 2016 yılında Müzeyyen Gürbaz, Orhan Madenoğlu ve Mehmet Gürbaz ortaklığında İstanbul’da kurulan Septagram, kolektif bir yapıyla iç mimarlık, mimarlık ve peyzaj mimarlığı alanlarında projelendirme ve uygulama hizmeti veriyor.

Adını Latince’de ‘yedi köşeli yıldız’ anlamına gelen “Septagram”dan alan oluşum, yıldızın ışınlarını oluşturan irade, sevgi, zeka, güç, dürüstlük ve mucize olgularından yola çıkarak tasarım anlayışının temelini ‘evrensellik’ ve ‘uyum’ üzerine kurguluyor. Evrendeki 7 gezegenin, gökkuşağındaki 7 rengin, 7 notanın, simyadaki 7 metalin, haftanın 7 gününün yakaladığı uyum, denge ve bütünlüğü mimari ve iç mimari tasarımlarına yansıtmayı amaçlayan Septagram, Teşvikiye’de yer alan showroom’unda, temsilcisi olduğu dekoratif taş, duvar kağıdı, duvar kaplaması, yer döşemesi, tavan çözümleri, çatı kaplamaları, ısı-ses yalıtımı ve yapı kimyasalları ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturuyor.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …