Geleceğin yazılımcılarına n11.com’dan kariyer fırsatı

n11.com, yeni kariyer projesi ‘TalentHub’ ile yazılım seferberliği başlattı. Kariyerini yazılım alanında ilerletmek isteyen tüm 4. sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli adaylara açık projeyle Türkiye’nin bilişim sektöründeki potansiyelinin harekete geçirilmesi amaçlanıyor. Yazılımcılara n11.com ekosistemine dâhil olma fırsatının yanı sıra, kazanan gruba bir haftalık Güney Kore seyahati ve Kore’nin e-ticaret devi 11st.co.uk’yi yerinde görme fırsatı sunulacak.

E-ticaret platformu n11.com, Türkiye’nin yazılım geliştirme potansiyelini ortaya çıkarmak üzere düzenlediği yeni projesi ‘TalentHub’ ile yazılımcıları ödüllü bir yazılım kampına davet ediyor. Kariyerine yazılım alanında başlamak isteyen 4. sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli, Java yazılım dili bilgisine sahip, iyi seviyede İngilizce bilen tüm adayların başvurusuna açık olan projede, tüm başvuru süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylar TalentHub yazılım kampına katılmaya hak kazanıyor. TalentHub Yazılım Kampı’nda n11.com’un uzman Bilgi Teknolojileri Ekibi tarafından değerlendirilen projeler arasından birinci olmaya hak kazanan grup, Güney Kore’nin en büyük e-ticaret şirketi 11st.co.uk’yi yerinde görme fırsatı elde ederken, ikinci grup üyelerinin her birine 1.111 TL, üçüncü grup üyelerinin her birine ise 555 TL değerinde n11.com kuponu hediye ediliyor. Ayrıca kampa katılan tüm adaylar, performanslarına göre n11.com’da kariyer yapma şansını da yakalıyor.

Son katılım 14 Nisan

Geçerli kriterleri sağlayan adayların TalentHub’a yaptıkları online başvurunun ardından olumlu değerlendirilen adaylar Java Kodlama, Dikkat & Algı, İngilizce testleri ve mülakat aşamalarından geçerek kampa katılmaya hak kazanıyor. Kampta diğer adaylarla grup oluşturarak verilen yazılım projesini kodlayacak olan yazılımcılara n11.com’un uzman yazılım ekibinden oluşan mentorlarla fikir alışverişi şansı sunuluyor. Tamamlanan projeler n11.com Yönetim Ekibi ve Bilgi Teknolojileri yöneticilerinin de bulunduğu jüri tarafından değerlendiriliyor. Sektörün lider e-ticaret şirketlerinden biri olan n11.com’u daha yakından tanıma şansı elde eden adaylar, yazılım sektörünün yenilikçi teknolojileriyle de buluşuyor. Geleceğin yazılımcılarını bekleyen n11.com’un TalentHub kariyer projesine katılmak için son tarih 14 Nisan.

Detaylı bilgi ve başvuru için: www.n11.com/talenthub

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

You may also like

Popular News