Gözlük Sİperlik Toptan Satış

Korona, Covit19 salgını yüzünden dünyada yüzbinlerce insan hayatını kaybetti. Korona salgını uzun zamanımızı aldı ve tedbirler bizleri sıkmaya başladı. Maskeleri kolumuza takıyoruz. Sİperlikleri hergün 30 kez kafamıza bağlayıp çıkarmaktan bıktık. Kafamıza verdiği rahatsızlık ve cildimize bıraktığı iz de cabası.

Tamda bu sırada imdadımıza ”Koruyucu Gözlüklü Siperlik” yetişti. Kullanımı Bir gözlük takıp çıkarmak kadar kolay. Unisex tasarlanmış bayan ve erkek kullanabiliyor. Şeker gibi canlı renkler. Genç kızların ve bayanların güzelliklerine güzellik katarken sıkmadan kkoruyacak. Sipariş için lütfen sıraya giriniz.

Siperli Gözlükleri Toptan satış için Lütfen Gsm + Watsap : 0532 482 9464

Güzellik ve hijyenden ödün vermeyenler için tasarlanan gözlüklü siperlik. Kullanımı çok rahat ve şık. Erkeklerin ve bayanların güzelliklerini ve şıklıklarını ön plana çıkartan siperlikler ilgi ile karşılandı. Unisex olarak tasarlanan Siperli Gözlükler erkek ve bayanlar tarafından kullanılabiliyor. AVM ve Plajlarda güzelliklerinden ve hijyenlerinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi Siperli gözlükler piayasaya satışa sunuldu.

GÖZLÜKLÜ SİPERLİK ÖZELLİKLERİ : Ön Cam Kalınlığı 0.25 Micron. Unisex olarak tasarlanmıştır, bayan-erkek kullanabilir. Ürününüzün burun kenarlarını hafifçe esneterek yüzünüze göre ayarlayınız. Esnek malzemedir kırılmaz. Sıvı Temasını Önler. Maske gibi nefes darlığı yapmaz. Yüksek Koruyucudur. Karşılıklı Konuşmada ses seviyenizi etkilemez. Sesinizi duyurmak için bağırmak zorunda kalmazsınız. Muayene, Alış-veriş, Toplantı vs günlük aktivitelerinizi çok rahatlıkla engelsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Antifog özelliği ile buğu tutmaz ve net görüş sağlar. Partikül, Damlacık, Toz ve bunlar gibi küçük cisimlerin yüzünüze gelmesini ve sizden karşı tarafa gitmesini engeller.

YERLİ MALI, CE, ISO 9001, ISO 13485 Belgeleri bulunmaktadır.

Rahatlıkla ve sıkılmadan kullanabileceğiniz Siperli Gözlüklerin renk tonlarını çok beğeneceksiniz.

Bu yaz AVM ve Plajların son modası. Herkes takacak, sıkılmadan severek ve isteyerek takacak.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan Nitril, Vinil Eldiven Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,