Breaking News

Düğün Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; Işın Karaca’nın Gelinliği ile Nedimelerinin Kıyafetleri AKAY İmzasını Taşıyor

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı 

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, http://www.aktuelfotografcilik.com.tr/ , Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktüel Fotoğrafçılık İçin Tıklayınız 

www.aktuelfotografcilik.com.tr

Gelinlik sektörünün öncüsü AKAY, pop müziğin güçlü seslerindenIşın Karaca’nın gelinliğini tasarlayarak sanatçıyı en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Türkiye’nin ilk Nedime Koleksiyonu’nu hazırlayan AKAY, Işın Karaca’nın yakın arkadaşları için de gülkurusu renginde nedime kıyafetleri hazırladı.

Işın Karaca, nişanlısı Tuğrul Odabaş ile yepyeni bir hayata adım attığı en özel gününde AKAY’ı tercih etti. Orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin buluştuğu gelinlikte dantel dokuma kullanılarak eteklerine parlak taşlarla ışıltı kazandırıldı. Şık ve sade bir tercih olan balık kesim gelinlik tek provada Işın Karaca’ya özel olarak AKAY’ın baş tasarımcısı Sezanur Akay tarafından tasarlandı.

AKAY tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk Nedime Koleksiyonu’nu tercih eden Işın Karaca’nın ve nedimelerinin gece boyu yüzlerinden gülümseme eksik olmadı. Karaca’nın 6 nedimesi kendilerine özel olarak hazırlanan gülkurusu rengindeki şifon abiyeleriyle göz kamaştırdı.

AKAY olarak Işın Karaca’ya mutluluk ve aşk dolu bir evlilik yaşamı diliyoruz.

AKAY ; 1976 yılında temelleri atılan AKAY; 40 yılı aşan yolculuğunda, gelişim ve değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye’de gerçekleştirdiği ilkler ile gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır. Türkiye’nin en büyük dikimhanesine sahip olan Akay İstanbul, bugünün trendleri ile 40 yıllık tecrübesini birleştirerek, profesyonel ekibinin tek tek elde diktiği gelinliklerle, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Evlenmeye karar vermiş, dünyanın her yanındaki gelinlere açık, dünya modasını kendi kültürü ile sentezleyerek global bir koleksiyon yaratma hedefini sabitleyen, müşteri memnuniyetini ve müşteri kalitesini ön planda tutan Türk menşeli sektör lideri Akay Gelinlik, Sektördeki tek Türk lider firma olma özelliğini, Türk tekstilinin dünyaya ispatlanması için bir araç olarak kullanarak, tüm dünya gelinleri tarafından ulaşılabilir bir marka olmaya devam etmektedir.

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …