Jake Gyllenhaal, Santos de Cartier’nin Yeni Yüzü Oldu

Merak ve cesaret, öncü karakter. Jake Gyllenhaal, Cartier’nin bu değerleriyle kesinlikle özdeşleşen bir isim. Amerikalı aktör & yapımcı ve Maison de Cartier, markanın ikonik saat koleksiyonu Santos de Cartier’nin yeni kampanyası için işbirliklerini açıkladı.

Dürüstlük, yaptığı işe kendini adamak ve sonsuz merak; Jake Gyllenhaal, Santos de Cartier erkeğinin simgelediği tüm özellikleri barındırıyor. Yaptığı işe kendini tamamen adayan ve hiçbirşeyi yarım yapmayan bir erkek. Cesareti, dürüstlük ve kendine karşı gerçeklikle tanımlayan bir erkek.

Santos de Cartier saat koleksiyonu, 1904 yılından beri Cartier’nin hayal dünyasını ve yaratıcılığını, azimli ve kendini ileriye taşımaktan ödün vermeden yaşayanların efsanevi hikayelerini anlatmaya adadı. Jake Gyllenhaal, her yeni rol, yeni film veya yeni projesiyle, daha önce keşfedilmemiş bir yeteneğini ortaya çıkartırken, Cartier, kendisinin cesur ruhu ve karşı konulmaz stili nedeniyle de bu projede biraraya geldi. Gyllenhaal, bu olağanüstü projeye, karakteristik özelliği tutkuyla yaklaştığını belirtti.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News