Kadınlar güçlerini ModaCruz ile keşfediyor

2014 yılında Türkiye’nin ilk ikinci el lüks marka pazar yeri olarak yola çıkan ModaCruz, bugün 1 milyonu geçen üyesiyle kadınlara kendi potansiyellerini keşfetme,güçlerinin farkına varma fırsatı sunuyor. Yarattığı paylaşma ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz, tüm kadınları akıllı alışverişte ve kız kardeşliğin gücünde birleştiriyor.

ModaCruz, iki yıl önce çıktığı yolda kadınlara güç katarak ilerliyor. Akıllı alışveriş platformu ModaCruz, moda tutkunu kadınlar için lüksü demokratikleştiriyor ve 4000’den fazla markanın ayakkabıdan şapkaya, çantadan kozmetiğe 1,5 milyondan fazla ürününü yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor. Böylece kadınlar farklı dolaplardan fiyat karşılaştırması ve pazarlık yaparak, bütçelerini zorlamadan hayallerindeki markalı ürünlere sahip olmanın keyfini çıkarıyor. En önemlisi de isteyen tüm kadınlar kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları ya da etiketini bile çıkarmadıkları kıyafetlerini diğer ModaCruz kadınlarıyla paylaşabiliyor. Bu sayede evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çevirerek kazanç elde edebilen ModaCruz kadınları, dinamik bir paylaşım ortamında kendi ekonomilerini yaratarak, ayakları üstünde dimdik duruyor.

Moda tutkunları kız kardeşliğin gücüyle kazanıyor

ModaCruz, çok sayıdaki modaseverin 2. el giysilerini, etiketli ürünlerini, eski sezon ürünlerini kendileri gibi moda tutkunlarıyla buluşturmanın yanı sıra bilgilerini, deneyimlerini ve stil önerilerini paylaşarak birlikte öğrenmelerini ve alışveriş yapmalarını sağlıyor. Kadınların içindeki ticaret potansiyelini ortaya çıkararak kadın ekonomisinin gelişimine önemli bir destek veren ModaCruz’un tüm müşterileri hem maddi hem manevi anlamda kazanç elde ediyor. Yarattığı paylaşma ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz’un çatısı altında toplanan 1 milyondan fazla kadın kız kardeşliğin gücünden faydalanıyor.

ModaCruz, moda tutkunu kadınlar için birçok avantaj sunuyor. ModaCruz sayesinde kadınlar Demet Akalın’dan Başak Dizer’e, Ebru Şallı’dan Gülşen’e sevdikleri, hayranı oldukları isimlerin dolabındaki en şık ve özel, orijinal marka kıyafete sahip olabiliyor. Editörün Seçimi ile kadınların modayı yakından takip etmesini sağlayan ModaCruz, kendi stilinizi keşfetmenize ve hatta stil eşinizi bulmanızı da fırsat tanıyor. Müşterilerini dinleyen ve onları mutlu etmek için çalışan ModaCruz, sunduğu avantajlarla da dikkat çekiyor. Bunlardan biri ücretsiz kargo fırsatı… Artık PTT Kargo ile yapılan tüm gönderilerin ücretini ModaCruz karşılıyor. Bu uygulamayla ilk defa bir pazar yeri, kadınlar için kargo ücretini üstleniyor. “Teklif ver” özelliğiyle ise satın almak istediğiniz ürüne en iyi fiyata sahip olmanızı sağlıyor. Müşterilerine 7/24 destek sunan ModaCruz, canlı chat uygulamasıyla da sorulara ve sorunlara en kısa sürede çözüm buluyor.

ModaCruz, bünyesindeki 4000’i aşkın marka ve milyonlarca ürünü içeren envanteriyle Türkiye’nin en büyük moda odaklı online pazar yeri platformu olarak öne çıkıyor. “Kadınlara güç katan moda” misyonuyla, kullanıcılarının prestijli ve güvenli bir platformda, kazançlı ve keyifli biçimde alışveriş yapmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede kullanıcılar giymediği kıyafetlerini diğer modaseverlerle buluşturarak gelir elde edebiliyor veya dilediği orijinal marka ürünleri kolayca satın alabiliyor. Bu şekilde marka, bilinçli tüketimi ve kadınlar arasında paylaşım ekonomisini destekliyor.

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …