Kara Kartal’dan Kızılay’a Büyük Destek

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamının karşılanması için büyük destek veren, vekaletle kurban kampanyasına da desteğini artıran Beşiktaş Kulübü’ne Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan teşekkür etti.

BJK Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil’i makamında ziyaret eden Ercan Tan ve beraberindeki Kurumsal İletişim Müdürü Halil İbrahim İzgi ile İletişim Araçları Birim Yöneticisi Armağan Pekkaya, lig ile birlikte başlayan Kan Bağış Ligi’ne destek istedi.

Kan bağışında bulunanların, taraftarı oldukları kulüplere göre destek verebildiği kan bağış ligine, geçen yıllarda olduğu gibi Kara Kartalların destek vermesi istendi. “Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor gibi kulüplerimiz, tıpkı Kızılay gibi ülkemiz için çok değerlidir” diyen Ercan Tan’a karşılık Ahmet Ürkmezgil, “Beşiktaş her zaman kamu yararına işleri destekleyecek” diyen konuştu.

Ercan Tan tarafından Genel Sekreter Ürkmezgil’e, kan bağış liginin ilk bağışını yapan Beşiktaş taraftarı Kırşehirli Hacı İlanbey’in bağış formu takdim edildi.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News