Kariyer Rekorunu Yenileyen İpek Soylu Kuralları Baştan Yazmak İçin Korta Çıkıyor

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid’in Marka Elçisi Milli tenisçi İpek Soylu, 24-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta çiftler klasmanında dünya 63.’sü olarak korta çıkıyor.

WTA’nın İstanbul ayağı olan 24-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta mücadele edecek olan İpek Soylu, çiftler klasmanında korta çıkacak.

Orkid’in düzenlediği “Sen de kendi kuralları baştan yazan hikâyeni paylaş ve diğer kadınlara ilham ver” Twitter kampanyasının kazananları da, turnuva kapsamında İpek Soylu’yu canlı izleme fırsatı yakalayacak.

Nisan ayında İstanbul’da düzenlenen Lale Kupası Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nda partneri Veronika Kudermetova ile şampiyonluğa uzanan İpek Soylu, bu zafer ile birlikte çiftler dünya klasmanında kendi rekorunu kırarak 63. sıraya yükselmişti.

Orkid olarak, BNP Paribas İstanbul Cup’ta da Marka Elçimiz İpek Soylu’ya kuralları baştan yazan başarılarının devamını diliyoruz.

Orkid :

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 32 yıldır sektörde “liderlik” yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

You may also like

Popular News