Karne hediyesi Yeşil Kundura’dan

Yeşil Kundura, yarıyıl tatiline özel Çocuk Koleksiyonu’nda yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 31 Ocak 2017 tarihine kadar Yeşil Kundura Mağazaları ve online alışveriş sitesi [http://www.yesil.com.tr%27de/]www.yesil.com.tr’de geçerli olacak. Çocuklara özel birbirinden renkli, rahat ve farklı model ayakkabılar, karne tatilinde çocukları ile ayakkabı alışverişine çıkacak aileleri bekliyor.

68 yıllık tecrübesi ile Yeşil Kundura, çocuk koleksiyonunda rahatlığı ön planda tutuyor. Çocuklar için kolay kullanım sağlayan fermuarlı modellerin yanı sıra bağcıklı ve cırt cırtlı modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyon, çocukların renkli dünyasını yansıtıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan kırmızı, pembe ve taba renklerin yanı sıra baskılı deri modelleri de beğeni topluyor.

Çocuklarını karne hediyesi ile sevindirmek isteyen aileler için Yeşil Kundura’nın özel çocuk koleksiyonunda yer alan modeller 31 Ocak 2017 tarihine kadar yüzde 30 indirim fırsatı ile satışa sunuluyor.

Yeşil Kundura’nın çocuk koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı model ve renkteki ayakkabılara Yeşil Kundura Mağazaları ve online alışveriş sitesi www.yesil.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …