KATE WINSLET HOUSE OF ROLLS-ROYCE İÇİN SPIRIT OF ECSTASY’İ SESLENDİRDİ

Akademi ödüllü oyuncu Kate Winslet, House of Rolls-Royce için Spirit of Ecstasy’i seslendirecek, lüksün en büyüleyici ve ebedi hikayesini tekrar anlatıyor olacak. İngiliz aktris, dünyanın en tanınmış lüks evine öncülük eden ilham perisinin hikayesini, marka tarafından üretilen kısa film serileriyle yeniden anlatıyor.

‘Spirit of Ecstasy’ filminin galası 12 Aralık, 12:00 GMT’de olacak.

www.rolls-roycemotorcars.com.

Gala, House of Rolls-Royce için, sene başlangıcı kutlamalarını gösteriyor ve yeni Rolls-Royce Phantom lansmanı ile tüm lüks ürünleri için standartları sıfırlamaya hazırlıyor. Bu dönüm noktası Rolls-Royce’un, lüksün mükemmelliği olan Goodwood, West Sussex merkezinde 2003’te başlayan rönesans döneminin dikkat çekici hikayesinin, ikinci bölümünü müjdeleyecek.

Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös, “Spirit of Ecstasy 1911’den beri, dünyamızı değiştiren bu müstesna insanlara yaşam kanalıyla sessizce öncülük ediyor ve herşeyin en iyisini temsilen tüm Rolls-Royce’ların burnunda yer alıyor. Bu, azamete ilham veren ve anlatılmaya ihtiçan duyan bir hikaye.” “Spirit of Ecstasy’nin mükemmel sesi için dünya çapında yaptığımız araştırmamız bizi İngiltere, West Sussex’e; bayan Winslet ve Home of Rolls-Royce’un ikamet ettiği yere yönlendirdi. Kate Winslet müthiş yeteneğini bu role aktaracak olan bir İngiliz ikon.”

Gala: Bölüm 1 – “Spirit of Ecstasy”

The House of Rolls-Royce serisinin ilk bölümü, “Spirit of Ecstasy”, 105 yıldır dünyanın en meşhur lüks evine ilham veren ve öncülük eden esin perisinin hikayesini tekrar anlatıyor.

1911’de heykeltraş Charles Sykes tarafından modeli yapılan Spirit of Ecstasy, yaratılışından beri her Rolls-Royce ve prestijli sahibine hayatlarındaki önemli olaylarla sessizce rehberlik yapıyor. Zarif bir varoluş olarak, hikayelerin en göze çarpan olaylarına tanıklık ederek duruyor.

Birinci bölüm, Rolls-Roye mitolojisindeki en büyüleyici efsanelerden birini tekrar hayata getirmek için, en yeni hareket yakalama ve 3D tarama tekniklerini kullanıyor.

Hikayemiz, sanatçı ve mucitlerin, bilimadamları ve mühendislerin, aristokrat ve çingenelerin işbirliği yaptığı ve yarıştığı, 20. yüzyılın başlarında yaratıcılığın zirvede olduğu zamanda , Belle Époque Londra çevresinde başlıyor. Bu sefer, günümüzün risk alan ve başarılarını kazanmak için cesurca yenilik yapan Rolls-Royce patronları, vizyoner bay ve bayanlarının yolları daha fazla yankı yapıyor.

Film, 1904’te Rolls-Royce’un faaliyet gösterdiği tarihte başlıyor, birçok yılını varlıklı ve anlayışlı müşterileri için, “var olan en iyiyi alıp daha iyi yaparak” harcadı.

Sonu gelmeyen “Dünyadaki en iyi araba” yaratma arayışı, eterik esin perisi tarafından kullanıldı, Rolls ve Royce dünyaya, test etmek için, kusursuz yapmak için ve bu güne dayanan bu müthiş markanın temellerini güvenceye almak için yola çıktı: sürat, zerafet, mühendislik, konfor ve el işçiliğinin eşsiz kombinasyonu.

Bu mükemmellik güven altına alındığında sonuç Rolls-Royce Silver Ghost esin perisinin onayına sunulur; ikonik ‘Spirit of Ecstasy’ şeklinde gelen onay. Bu mükemmel durum, sonunda burnunda ‘Flying Lady’ taşımaya izin veriyor, geçmişten günümüze kadar her Rolls-Royce’da süregelen ve gelecekte de devam edecek olan bir durum. Hayalperestlere, vizyonerlere, yenilikçilere ve dünyamızı değiştiren liderlere öncülük yapan bir ilham perisi.

House of Rolls-Royce

House of Rolls-Royce efsanesi, senelerdir ve daha da ötede markanın otomotiv ve lüks tarihindeki dönüm noktaları için hazırladığı kısa filmlerle göz önüne serilecek: dünyada lüks ürünler için benchmark’ın gelmesi, yeni Rolls-Royce Phantom.

Film serileri, eterik, sanal alanda Rolls-Royce takipçileri ve düşkünlerinin markayla daha ötede bağ kurabilecekleri yeni bir platform olarak hizmet verecek.

House of Rolls-Royce hikayesinin sonraki bölümlerinin erken gösterimlerine ek olarak, markanın destekçi ve takipçilerine dünyanın her yerinde özel Rolls-Royce topluluklarına katılma fırsatı sunulacak . Bu tarz etkinliklerle ilgili ileriki haberler bir sonraki sene gelecek.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …