Kim Kardashian ve eşi Kanye West, Sevgililer Günü İçin İstanbul’da!

Dünyaca Ünlü Çift Sevgililer Günü İçin İstanbul’da!

Popüleryıldızlardan tarihi liderlere, tüm dünyanın beğenisini kazanan ünlülerin balmumu figürlerini sergileyen Madame Tussausds İstanbul, Sevgililer Günü’nde ziyaretçilerini yeni bir sürprizle karşılıyor. Dünyaca ünlü tv yıldızı, model, aktris ve girişimci Kim Kardashian ile eşi Kanye West; Sevgililer Günü’nde Madame Tussauds İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak.

Amerika’nın ünlü televizyon kanalı E!’de yayınlanan ‘Keeping Up with the Kardashians’ ve ‘Kourtney and Kim Take New York’ isimli realite şovlar ile tüm dünyada popülerlik kazanan televizyon yıldızı Kim Kardashian ve Grammy dahil olmak üzere müzik alanında 9 ödüle sahip ünlü rap müzik sanatçısı eşi Kanye West; Sevgililer Günü’nde Madame Tussauds İstanbul’da ziyaretçilerle buluşacak.

Londra’dan geldiler!

On yılı aşkın süredir Madame Tussauds Londra’da sergilenen ve tüm dünyadan ziyaaretçilerin beğenisini kazanan Kim Kardashian ve eşi Kanye West’in balmumu figürleri Sevgililer Günü için özel olarak İstanbul’a getirildi. Popüler yıldız Kardashian’ın balmumu figürü için ölçü alım çalışmaları2009 yılında Los Angales, California’da gerçekleştirilmişti. Figürün kostümü için Michael Costello tasarımı olan özel bir elbise seçilmişti. Eşi Kanye West’in figürü ise, 2014 yılında gerçekleştirilen LACMA Art & Film Gala’sındaki bir fotoğrafı referans alınarak hazırlanmış ve Madame Tuddauds Londra’da Kim Kardashian’ın yanına yerleştirilmişti. Dünyada olduğu gibi sosyal medyada da en beğenilenler arasında yer alan çiftin figürleri, kendilerinin de onayı ile Sevgililer Günü için Madame Tussauds İstanbul’a getirildi ve 6 ay boyunca ziyaretçileri karşılayacak.

Madame Tussauds İstanbul; Madame Tussauds İstanbul’da yer alan tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından 70’in üzerinde figür arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Murat Boz, Adile Naşit, Tarık Akan, Müslüm Gürses, MFÖ, Aleyna Tilki, Brad Pitt, Angelina Jolie, Justin Bieber, Beyonce, Michael Jackson, Einstein, Mozart, Madonna gibi isimler yer alıyor. Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken, interaktif bir eğlence ortamı içinde Messi’ye çalım atıp dijital kaleye şut çekiyor, Spiderman ile çatıya tırmanıp Mozart’ın piyanosunu çalıyor ya da Murat Boz’la selfie çekiliyor. Madame Tussauds İstanbul’da farklı zamanlarda, farklı kültür ve coğrafyalarda yaşamış ünlülerle bir araya gelip güzel bir gün geçirmek isteyenler ayrıntılı bilgiye https://www.madametussauds.com/istanbul/tr/biletle… adresinden ve www.biletix.com ’dan ulaşabilir

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News