Kirpi Sonic temalı etkinlik kitleri 15 Şubat’ta ziyaretçilerle buluşacak…

Yaratıcı etkinlik ve aktiviteleriyle sadece su altı dünyasını değil, sevilen kahramanları da çocuklarla buluşturan SEA LIFE İstanbul, 15 Şubat Cuma günü Kirpi Sonic Temalı yeni etkinlik kitini ziyarete açacak. 14 Şubat’ta vizyona giren Kirpi Sonic filminin Forum İstanbul Cinemaximum Sineması’ndaki özel gösterimiyle devam edecek olan açılış etkinliğinde çocuklar hem oyun kitinde güçlerini ve yaratıcılıklarını test edecek, hem de filmi izleme şansını yakalamış olacak.

Dünyanın 51 farklı noktasında 40 yılı aşkın tecrübeyle hizmet veren SEA LIFE İstanbul, oyun ve etkinlik alanları arasına bir yenisini daha ekledi. 15 Şubat Cumartesi günü ziyaretçiyle buluşacak olan Kirpi Sonic temalı etkinlik kitinde çocuklar; Dr. Eggman’ın SEA LIFE İstanbul’daki deniz canlılarının gücünü ele geçirme çabasına karşı Kirpi Sonic’e yardım edecekler. Etkinlik kitleri üzerindeki farklı görevlerle güçlerini ve yaratıcılıklarını test eden çocuklar aynı zamanda deniz canlıları hakkında da bilgi sahibi olacaklar.

Şanslı ziyaretçiler Kirpi Sonic filmini de izleyebilecek!

Etkinlik alanı açılışının ardından 14 Şubat’ta gösterime giren ve SEGA’nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyununun filmi olan Kirpi Sonic, açılışa özel bir gösterimle izleyiciyle buluşacak. Açılış etkinliğine katılan şanslı ziyaretçiler Forum İstanbul Cinemaximum Sineması’nda saat 14.00’te düzenlenecek özel gösterime katılmaya hak kazanacak ve Kirpi Sonic ile en yakın arkadaşı Tom’un Dr. Robotnik’e karşı mücadelesine tanıklık edecek.

Merlin Entertainments Hakkında:

MERLIN ENTERTAINMENTS plc, konum bazlı, aileye yönelik eğlencede dünyada öncü isimdir. Avrupa’nın 1 numaralı ve dünyanın ikinci en büyük ziyaretçi etkinlik alanı işletmecisi olan Merlin, bugün 25 ülkede ve 4 kıtada 130 eğlence merkezi, 20 otel ve 6 tatil köyü işletmektedir. Şirket, dünyaca tanınmış, global ve yerel markaları, yöneticilerinin ve 28.000’den fazla çalışanının bağlılığı ve tutkusu ile dünya çapında yaklaşık 67 milyon ziyaretçiye unutulmaz ve tatmin edici deneyimler sunmayı amaçlamaktadır. Merlin’in eğlence merkezleri arasında SEA LIFE, Madame Tussauds, LEGOLAND®, Dreamworks Tours SHREK’s Adventure, The London Eye, Dungeons, Gardaland, LEGOLAND® Discovery Centres (Keşif Merkezleri), Alton Towers Resort, Warwick Castle, THORPE PARK Resort, Blackpool Tower, Heide Park Resort, Sidney Tower Eye ve SKYWALK bulunmaktadır. Hepsi de farklı, ilgi çekici ve yenilikçi – ve gelecekte büyük bir büyüme bir potansiyeli olan markalar. 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News