Koton Kids çocukların bayram heyecanına ortak oluyor

Bu bayram da çocukların heyecanına ve coşkusuna eşlik eden Koton Kids, miniklere özel tasarımları ile en güzel bayram hediyesi alternatiflerini sunuyor.

Bayrama sayılı günler kala çocukların bayram heyecanı katlanarak artıyor. Çocukların capcanlı dünyasına yönelik renkli ve eğlenceli tasarımların yer aldığı Koton Kids Koleksiyonu, minikler için birbirinden şık hediye alternatifleri sunuyor.

Koton Kids Koleksiyonu bu sezon, hareketi, coşkuyu ve enerjiyi yansıtan 5 ayrı temadan oluşuyor.

Rock ve Grunge ruhu yeniden canlanıyor

Koton Kids Koleksiyonu içinde yer alan ve efsanevi akımlara hayat veren Rock ve Grunge temalı tasarımlar, bu sezonun iddialı parçalarını oluşturuyor, çocukların enerjisinden esinlenen tasarımlarda özellikle ekose desenli ve jean kullanılan modeller dikkat çekiyor. Jean’in farklı ürünlerde, farklı formlarda kullanımı ile çocuklara özgü bir stil yaratılıyor. Rock ve Grunge temalı tasarımlarda ana renk olarak siyah öne çıkıyor.

Military teması ile macera başlıyor

Koton Kids Koleksiyonu’nun maceraperest ve hareketli çocuklar için hazırladığı Military teması, kamuflaj desenli ve askeri renklerde birbirinden farklı modelleri bir araya getiriyor.

Kışı yaşatan tasarımlar

Kış konseptini Alpler ve kayak objelerinden esinlenerek modellere yansıtan Koton Kids Koleksiyonu, çocuklar için sıcacık kazakların, rengarenk swaetshirt’lerin yer aldığı bir tema sunuyor.

Aktif ve sporcu çocuklar için

Çocukların hareketli ve enerjik dünyasını öne çıkaran Aktif Spor temalı tasarımlar, siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı, eşofman, şort, tişört gibi birbirinden rahat ve kullanımı kolay parçalardan oluşuyor. Temada yer alan aktif spor öğeleri, özellikle hareketli, aktif ve sporcu ruhlu çocuklara hitap ediyor.

Eğlenceli canavarlar

Koton Kids Koleksiyonu’nun en sevimli ve en eğlenceli teması olan Canavarlar içinde yer alan tasarımlar ise birbirinden ilginç sevimli canavar yüzlerinin, gözlerinin ve dişlerinin kullanıldığı modellerin yanı sıra çizgi karakterlerin yer aldığı baskılı tasarımlar ile de dikkat çekiyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News