Kuralkan, Motobike 2020’de Mart ayından ön siparişleri aldı

Türkiye’de dört bir yanında geniş bayi ve servis ağına sahip KURALKAN, 20-23 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Motobike 2020’de Bajaj markasındaki modellerin ilk parti siparişlerini kapadı ve Mart ayından ikinci parti ön siparişleri aldı. Sergilediği 8’i tamamen yeni, toplam 15 motosiklet ve 5 ATV modeli fuarda büyük ilgi gördü.

Geniş bayi ve servis teşkilatı ile Türkiye’nin en güvenilir ve en köklü motosiklet üreticisi ve dağıtıcısı Kuralkan, Motobike 2020 Fuarı’nda Bajaj’ın en yeni modeli Dominar 400 UG’nin yanı sıra Pulsar NS 200ve Pulsar RS 200 modellerinin ilk partilerinin satışını kapatırken Mart ayı için ön siparişleri almaya başladı. Diğer yeni motosikletlerden Super SOCO TC Max ve Kanuni Mati 125 modelleri de Motobike 2020’de Türk motorseverlerden büyük ilgi gördü.

Ekrem Ata: “Hem satış hem de bayi teşkilatı anlamında verimli bir fuar oldu”

33 yıllık geçmişiyle Türkiye motosiklet pazarını iyi bildiklerini belirten Kuralkan Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem Ata, “Kuralkan olarak ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz motosikletlerde Türk motorseverlerin ne istediğini iyi biliyor ve buna göre çalışıyoruz. Motobike 2020 sektör adına önemli bir fuar ve Kuralkan adına çok verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Fuar sırasında yaptığımız görüşmeler sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki mevcut 92 bayi sayımıza inşallah kısa zamanda 15 yeni bayi ve servis ekleyeceğiz” dedi. Bu yıl fuarda 8 yeni modeli Türk motorseverlerle buluşturduklarını belirten Ata, şunları söyledi: “Bajaj markamızda sadece 4 günde ilk parti ürünlerimizin siparişlerini kapattık ve Mart ayındaki ikinci parti için de ön siparişleri almaya başladık. Ayrıca motosiklet dünyasının Tesla’sı diyebileceğimiz Super SOCO’nun TC Max modelinin gördüğü ilgi ile gururlandık. Kendi üretimimiz olan Kanuni markamızdaki yeni Mati 125 modelimizi de burada ilk kez sergiledik ve inşallah, Nisan ayında satılmaya başlandığında, merakla beklenen iddialı diyebileceğimiz satış rakamıyla Türkiye’nin en çok satılan scooter modelleri arasında yer alacak. Bu ilgi, temsil ettiğimiz markalarla halkımızın bütçesine uygun en kaliteli ürünleri buluşturmayı başardığımızın en büyük göstergesi.”

Kuralkan, Motobike 2020’de 3 farklı markadan 20 model sergiledi

2013 yılından bu yana, dünyanın 3’üncü büyük motosiklet üreticisi Bajaj Auto ürünlerinin satışını gerçekleştiren Kuralkan, Bajaj standında Dominar 400 UG, Pulsar RS 200, Pulsar NS 200, Pulsar NS 160, Platina 115, Maxima C ve Qute modellerini sergiledi.

Günlük 1.000 motosiklet üretim ve 500 kişilik istihdam kapasitesine sahip Kuralkan’ın Kanuni standında ise tamamen yeni Mati 125, Wiki 125, Trodon 50, Tigrina 50, ATV 150 Off Road, ATV 180 Off Road, ATV 150 T3, ATV 180 T3 ve ATV 125 Off Road modelleri yer aldı.

Temsil ettiği markaları, 2018 yılında Super SOCO ile gerçekleştirdiği distribütörlük anlaşması ile 3’e çıkaran Kuralkan, Türkiye’nin ilk yüzde 100 elektrikli motosikleti olan Super SOCO’yu pazara sunmuştu. Tamamen yeni modeller olan TC Max ve Cux modellerine ilave olarak ziyaretçiler Super SOCO standında TC 1900 modelini de incelediler.

Türkiye’nin en hızlı elektrikli motosikleti: Super SOCO TC Max

Cafe Racer tarzına sahip TC modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan TC Max, retro tasarım detaylarını modern unsurlarla buluşturuyor. Klasik motosiklet kavramını LED farlar ve LCD göstergesiyle günümüze taşıyan TC platformunun en yeni ve gelişmiş versiyonu olan TC Max’ta, 1900 yerine 3500 W’lık kayış aktarmalı güçlü bir motor bulunuyor. Böylece 3,5 kW sürekli güç (5 kW tepe değer) ile hem yüzde 17’lik eğimi kolayca tırmanabiliyor hem de 95 km/s gibi yüksek bir hıza rahatça ulaşabiliyor. Ayrıca motosikletin denge merkezine göre konumlandırılmış olan motor bloğu güvenli bir sürüş imkanı sunuyor.

Tüm Super SOCO modellerini özel kılan taşınabilir batarya, TC Max modeline de taşındı. 72V-45 mA’lik taşınabilir batarya, standart 220V prizin olduğu her yerde rahatlıkla şarj edilebiliyor. 110 km’lik menzil verisine sahip TC Max’ın Li-Ion bataryasını 8 saatte yüzde 100 doldurmak mümkün.

Bajaj Dominar 400 UG – 50’ye yakın yenilikle geldi

Kuralkan, Motobike 2020’de Bajaj’ın en yeni modeli Dominar 400 UG’yi Türk motorseverlerle buluşturuyor. 28 bin 990 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulan model, Bajaj Dominar 400’e göre 50’ye yakın geliştirmeye sahip. Motordan yürüyen aksama göstergelerden yazılımına kadar elden geçirilen Bajaj Dominar 400 UG, 200-600 cc aralığında motora sahip motosiklet arayışında olan motorseverlerin önemli bir tercihi olacak.

Mati 125

Türkiye’de büyüyen scooter pazarında 125 cc’lik motorların payı artmaya devam ediyor ve Kanuni Mati 125, bireysel şehir içi veya ticari kullanım için en iyi çözümlerden birini sunuyor. Euro4 normlarına uygun enjeksiyon sistemli motoruyla düşük tüketme sahip Mati 125, ön tekerde kullanılan disk freniyle güven sağlıyor. Kanuni Mati 125, nisan ayı itibarı ile iddialı bir fiyatla büyüyen scooter pazarında yer alacak.

Aktüel İntermedya / MOTOBIKE

You may also like

Popular News