Levi’s®’tan Sevgililer Günü İçin Hediye Seçenekleri

Sevgilinizin içini ısıtacak hediyeyi henüz seçmediyseniz, Levi’s® İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu favori parçalarıyla yanınızda.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi mutlu etmek için Levi’s®’ın Super Future koleksiyonuna mutlaka göz atın. İki klasik Levi’s® modeli daha çağdaş kalıplar ve kesimler yaratmak için yeniden tasarlanarak kadınlar için Balloon Jean ve erkekler için XX Chino olmak üzere iki yeni stil ile karşımıza çıkıyor. Bol eğlence ve maceraya da yer veren koleksiyondan kapüşonlu sweatshirt, Trucker ceket ve gömlek alternatifleri de ideal hediye alternatiflerinden.

Sezon koleksiyonunun favorisi aksesuarlar ise çeşitli renk ve stillerde şapkalar, çantalar ve kemerler ile her görünümü mükemmel dozda farklılaştırıyor. Koleksiyonda yer alan pastel ve nötr tonlardaki aksesuarlar kullanışlı detaylarıyla her stilin tamamlayıcısı oluyor. Sezonda öne çıkan Banana Sling, Baby L Pack, Slim Baby L Pack gibi çantaların yanı sıra balıkçı şapkası, fötr şapka ve yeni bir beş panelli beyzbol şapkası gibi modeller Sevgililer Günü’nde sevgilisini mutlu etmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Levi Strauss & Co. hakkında:

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News